• hmoody
    128
    Malo se kasno javljam, al odlična tekma u Dubrovniku.
    Klinci izvukli maksimum.
    Osporavani Penava iznudio crveni karton i općenito dobro odigrao, jedino je realizacija štekala. Šteta što nije zabio, dobro bi mu došlo za samopouzdanje.

    Mali Mužar me ponovno oduševio, nema straha kod tog dečka.
    Herceg još jednom doktorski, Prgomet opet zabija na Dalmatinskom gostovanju.

    Sve u svemu, baš pozitivno iznenađenje.

    Sad se rekuperirat u ovih mjesec dana, a onda sa Grbešom i oporavljenim Čekijem možemo svakom pomrsit račune. Ako će igrat kao zadnje dvije tekme naravno.
  • Crusades1986
    9.9k
    Ako se Grbeša vrati, mozemo se pobit cak i za naslov prvaka. Odlican igrac, lijeva noga topcina udarac, jako dobro doslo pojacanje. Jedva cekam nastavak sezone :strong:
  • hmoody
    128
    Grbeša trenira već neko vrijeme s našima, javna tajna je da je sve dogovoreno. Meni je i osobno potvrdio nakon tekme protiv Novog Vremena.
    Tak da vjerujem da možemo računat da je to to.

    I naravno, sad smo iz prekida puno opasniji. Zadnju sezonu koju je bio kod nas nadavao se takvih golova. On s jedne strane, Kanjuh s druge. Njih dvojica se jako dobro kuže.
  • Crusades1986
    9.9k
    Da, oni su imali zajedno onu akciju, jedan izvodi slobodni udarac, netko treci propusta kroz noge i onda ovaj koji nije izvodio preki, udarac na gol. Dado udaro sa lijeve strane, Grbeša sa desne.
  • hmoody
    128
    Da, čudo koliko je to puta prošlo. Baš smo bili opasni. Čak nije trebao bit ni slobodan udarac. Dosta je aut blizu protivničkog gola.
  • Eduardo
    17.6k
    Škrtare na ovim sažecima...

  • Eduardo
    17.6k
    neusporedivo bolje nego šrot s HNTVa.
  • Mr Blue
    3.4k
    Počelo je ponovno futsal ludilo :clap:

    Prve dvije utakmice sezone odigrali smo onako kako sam cijelu sezonu vjerovao da znamo i možemo. Izgleda kako su ovi mlađi skupili dovoljno iskustva za suprotstaviti se najjačim ekipama u ligi. Baš sam ugodno "iznenađen" njihovim nastupima i pristupom na terenu. Znali smo kako oni to mogu, sad to pokazuju redovito, svaki put kad istrče na teren i to je sve što navijači žele. Istaknuo bih Mužara koji je na terenu pravi fajter, kao i Mudronja za kojeg se nadam da će nastaviti s ovako dobrim i borbenim utakmicama. U prve dvije tekme ove polusezone upravo su nam mlađi igrači donijeli jednu čvrstinu i novu energiju i usudio bih se reći da su time iznenadili i protivnika jer se priča po futsal kuloarima kako Dinamo nema širinu klupe. Ja bih rekao da imamo ponešto neiskusnu klupu u odnosu na druge, ali kvalitete nam ne nedostaje.

    Pohvalio bih i stariju gardu u momčadi koji su odlično reagirali nakon kritika na Zoni. Đulvat bi svojim kratkim ulazima s klupe unio mirnoću kad je to bilo potrebno i odrađivao stvari bez drame, na iskustvo. Također, vrlo dobra izdanja Penave, a posebno utakmica u Dubrovniku. Odličan pritisak na zadnju liniju i iznuđivanje crvenog kartona koji je prelomio utakmicu koja je bila poprilično uzbudljiva.

    E da, za Hercega samo hvalospjevi. Meni osobno, on je naš najbolji igrač u dosadašnjem dijelu prvenstva.

    Tko može, neka dođe na utakmicu u subotu u Krapinu protiv Jesenja. Dobra zabava zagarantirana!
  • Eduardo
    17.6k
    @Mr Blue zadnja dva dana na FD web stranici često dobivam error;
    Resource Limit Is Reached

    The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

    Čisto da prijavim ako niste primjetili...
  • Baneki
    731
    Samo da velim da nisi jedini, i meni se ta pogreška javlja, i to kad je stranica već učitana.
  • gh0c
    256
    +1 za gore navedeni problem sa sajtom. Osim toga, jedno dvaput mi je učitavanje trajalo preko minute (slike sa slideshowa fale - iako nisu previše "teške", slike uz vijesti na naslovnoj...)
    Možda je subjektivno, ali ovaj font u super headeru (Forum, Foto, Video, Shop) izgleda malo neozbiljno. Na prvu sam mislio da se predviđeni font nije ispravno učitao, ali sam skužio da su u pitanju zapravo slike sa natpisima. Kaj je to, neki Times New Roman :lol: ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.