• Mr Blue
    3.3k
    Atmosfera je bila super, svaka čast svima koji su bili u subotu!

    Što se tiče tekme, iznudili smo njihov autogol na samom početku i to nam je dalo sigurnost u igri. Stajali smo dosta dobro u odnosu na protivnika i nisam bio dojma da ćemo primiti gol uskoro. Čim su se oni u zadnje dvije minute krenuli više otvarati kaznili smo ih s par zasluženih pogodaka. Inače, Crnica je prije ove utakmice tukla Universitas i Uspinjaču i vrlo tijesno izgubila u Dubrovniku. Nama nisu ozbiljnije zaprijetili.

    Ekipa je izgledala dobro i nadam se da možemo u Vrgorcu ostvariti dobar rezultat s obzirom da je viceprvak povezao dva uzastopna poraza.

    Od loših vijesti treba izdvojiti kako je Davor Kanjuh pokupio ozljedu, nešto s aduktorom i vjerojatno će propustiti utakmicu u nedjelju.
  • nkdz
    829
    http://www.crofutsal.com/futsal/strla-ogorcani-smo-uvjetima-za-igru-u-kutiji-sibica/

    Iz crnice nisu zadovoljni terenom u kutiji šibica, cak im je dao na fejsu podrsku i reprezentativac Dario Marinovic koji isto kaze da bi taj teren trebalo zabraniti.

    Osobno mislim da ovaj teren nije ni blizu idealan, i da se ocito vide i tragovi ljepila od rukometasa i da su moguce ozljede zbog toga ali isto tako mislim da je ova dvorana trn u oku protivnickim ekipama jer je atmosfera puno naglasenija u kutiji i samim time pritisak na gostujuce ekipe je puno veci pa i u tome vidim mozda motiv ovog njihovog "priopcenja"

    navode da zagreb ima dovoljno drugih dvorana u kojima bi se mogao igrat futsal ali to po meni nije istina, ak je zauzeta nasa domaća baza "dvojka" ak ne racunamo kutiju šibica od dvorana koje mogu primiti nesto veci broj navijaca su Sutinska vrela ali po meni ni taj teren nije puno bolji od kutije, Jelkovec je Alumnusov, a financijski i logicno Cibona i Arena nisu nikako bas u kombinacijama da bi se tam igrale redovno tekme (za sv.Nikolu je Cibona super).
    Zagreb nema bas dvorana koje mogu primiti posjetitelje i da imaju primjerenu futsal podlogu.
  • Zambatine škude
    2k
    Jebiga, njihovo je da se žale. Ono kaj znam iz razgovora s igračima je da su mišljenja dosta podijeljena, s tim da ne znam jel Marinović misli na istu podlogu i kad je zadnji put igrao tamo jer se reltivno nedavno mijenjala.

    Mislim da je glavni problem to kaj se teren lakše navlaži i onda imaš malo čudan spoj toga da trenja ima ili premalo ili previše, a kaj je u futsalu puno osjetljivije nego u rukometu.

    Mi nismo jedini ili jedan od tri kluba u gradu da baš možemo birati gdje ćemo igrati, kada ćemo igrati i kakva će podloga biti. Crnici je glavni problem to što su španeri koji bi najrađe igrali na betoncu.
  • nkdz
    829

    nemam pojma, meni osobno je Kutija najdraza dvorana jer je atmosfera idealna, a kaj se tice podloge ona je jednaka za jednu i drugu ekipu, a i na samoj tekmi su dosta njurgali i oko sudackih odluka pa mislim da je ovo samo nastavak toga.
    Kaj se mene tice drago mi je da je Cedevita otisla i da bar oni ne zauzimaju neke termine, ali se i nadam da bu Zagreb dao jos vise termina za futsal dinamo, a mislim da je najbitnije da naši igraci odluce koja im dvorana/podloga najviše odgovara, a protivnik nek se snalazi jer je ovo ipak naš domaci teren
  • BluePhone67
    3.2k
    Kakvo je stanje sa ozljedom Kanjuha? Hoće bit spreman za Vrgorac?hmoody

    Dugo nismo pozdravljali nove clanove foruma jer ne stignemo vise sve pratit, pa evo novi i prvi upis na futsalu Dinamu. Dobrodosao kolega
  • Zambatine škude
    2k


    Meni je isto najdraža. A dok je okej našima, nek se gura
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma za atmosferu je bolja, tu nema spora. Ali podloga je užas i to je istina. I ako je istina da je sklona za skupit ozljedu, onda nikako nije dobro ni za razvoj igrača ni sporta.

    Ako težimo što boljem futsalu u Hrvatskoj i njegovoj profesionalizaciji, mislim da moramo razmišljati u smjeru da nam svaka dvorana ima onu crnu futsal podlogu kao za Europsko prvenstvo. Možda nije realno, pogotovo u Zagrebu s obzirom na ogroman broj dvoranskih sportova i klubova, ali moramo sebi postaviti cilj za nečim većim jer trenutni status quo nije dobar. S te strane se slažem s njihovim trenerom.

    Specijalizirat jednu dvoranu samo za futsal. Kutiju. :cool:
  • Mr Blue
    3.3k
    Nadam se da ne pita zbog kladionice. :rofl: Dobrodošao!
  • Građanski1911
    326
    Štrla je futsalski Stanko Mršić koji svaku izjavu započinje s "Nikad ne govorim protiv sudaca, ali...", jedan od onih trenera kojima je vanjski faktor uvijek kriv za poraz...

    Iako se ne slažem s @nkdz-om da je podloga jednaka za svaku ekipu, jer svaka dvorana ima parket sa svojim posebnostima, grbama, dijelima na kojima se lopta čudnije odbija, a Kutija pogotovo, tako da Uspinjača prva, a nakon njih mi ipak imamo veću prednost od protivničkih ekipa jer imamo više tekmi u nogama na takvoj podlozi.

    Recimo, nama bi bilo idealno kada bismo sve tekme igrali na plavoj podlozi na kojoj se igra Trofej Dinamo jer niti jedna ekipa nije naviknuta na istu, no to je nemoguće jer za postavljanje podloge - i to ako imaš na raspolaganju najmanje šest ljudi - je potrebno 3 sata, a dvoranu nerijetko dobiješ na raspolaganje sat prije tekme.

    No, vratimo se na temu, ako se posluša Mladena Pericu Mršića, i komisija zabrani igranje u Kutiji, koja nam je alternativa? Imamo Dom sportova II kojeg je nakon odlaska Cedevite (kao i Kutiju) prisvojio PPD Zagreb. I kaj ak je Dvojka zauzeta, a u Kutiji se ne smije igrati?

    Cibonu možeš dobiti samo u iznimnim situacijama (navodno je 7.12. Cibona protiv Splita), ostaje ti Martinovka (koja je premala za utakmicu protiv Crnice, kamoli play-off ili neki pravi derbi), Sutinska vrela koja imaju dušu, ali su u tri pičke materine i dvorana u Lučkom koja je ista priča kao i Sutinska (još i gora jer nemamo tradiciju igranja u toj dvorani).

    Tako da je Kutija jedina prava alternativa Dvojci i ne treba ju micati... a Štrla, ako mu je moto "Sve za futsal, Futsal ni za što", barem ima mnogo tema oko kojih bi mogao biti "ogorčen" i apelirati na razne komisije i povjerenike natjecanja kada je u pitanju boljitak hrvatskih futsala... i to tema koje puno više štete ovom sportu od ljepljive podloge u Kutiji šibica
  • nkdz
    829
    Specijalizirat jednu dvoranu samo za futsal. Kutiju. :cool:Mr Blue

    ja za, odmah danas :) bilo bi to idealno

    ontopic pitanje, jel znas mozda koliko kostaju takve podloge?
  • Građanski1911
    326


    To bi bilo idealno, ali u gradu kojem vlada mentalitet šerifa (Bandić, Mamić, Gobac, Cibona...) to je nažalost nemoguće...
  • Kwedi
    3.8k
    U Ciboni domaće tekme igra i Herpes Analitica, čisto da se mogu i još neki datumi prekrižiti.

    A kaj s velikom dvoranom DSa, ona je sad osim koncerata i zlatne piruete ostatak godine prazna?
  • Zambatine škude
    2k
    ↪Zambatine škude ↪nkdz Ma za atmosferu je bolja, tu nema spora. Ali podloga je užas i to je istina. I ako je istina da je sklona za skupit ozljedu, onda nikako nije dobro ni za razvoj igrača ni sporta.Mr Blue

    A kontam da nisu ni naši pajaci pa da bi forsirali igru tamo gdje im je mogućnost ozljede veća.
  • Hipo
    406
    ...Web je trenutno u funkciji samo što se tiče vijesti i rezultata. Trenutno je pod rekonstrukcijom, a uskoro bi trebalo biti sve zgotovljeno i pušteno u rad i konačno bi trebali dobiti potpuno funkcionalan web.
  • hmoody
    128
    Hvala.
    Iako vjerujem da se sa dosta vas već znam i uživo. :)

    Kaj se tiče Kutije, dvorana je idealna radi atmosfere, ali se za podlogu zna da nije dobra već odavno. Čovjek nije ništa krivo rekao iako s pravom treba posumnjat u njegove motive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.