• Hrc-Vg
    199
    Slabi protok lopte, malo raspoloženih igrača. Herceg je svašta skinuo, i Dado je zabio 2 golčine. To je jedino pozitivno.
  • Hipo
    406
    Dado i čeki su vanserijski igrači.
    Ostali su neki prosjek.

    Ja ću bit zadovoljan sa 7.mjestom jer njime izbjegavamo novo vrijeme u četvrtfinalu i eventualnom polufinalu.
  • nkdz
    829
    Grbić je za naše prilike isto vanserijski igrac, jucer jednostavno nije imao svoj dan, dao je auto gol i igrac kojeg je cuvao je dao gol.
    Trebat ce mu jos malo da se uigra u ekipu i da se malo opusti, vidjelo se u dosta prilika da se nije razumio s Kanjuhom i Cekolom i pricao je s njima na terenu.
    Kanjuh jucer prema napred odlican, solidan i iza u postavljanju.
    Cekol jucer ok, ali zadnji gol kaj smo dobili je njegov, ali moglo se svakom dogoditi jer smo ganjali pobjedu u tom trenutku.
    Bilo je dosta neforsiranih greški s obje strane, malo je i sreca igrala ulogu i Square je izasao kao pobjednik.

    Sljedeca tekma ak se ne varam je u Sesvetama sa Alumnusom, tu tekmu moramo dobiti ako išta mislimo napraviti ove sezone
  • Baneki
    714
    Kanjuh i Čekol, možda i Grbić su klasa, ima i nekoliko dobrih igrača rotacije. Grbeša pokazao da bi mogao dati svoj doprinos. Mužar impresioniran, Đulvat pri kraju karijere.

    Ta uzak izbor igrača nas je koštao jer su se ispuhali na kraju.
  • Pop corn
    4.8k
    Mužar impresioniranBaneki

    Čime? Mali se bas bio postavio i nije dao na sebe
    Borben je i bit ce sve bolji....
  • Baneki
    714


    Možda sam izabrao krivu riječ. nadam se da Mužar postati jedan od stožernih igrača Dinama uskoro, ali je trenutno za ovaj nivo još uvijek neiskusan, pa ga i trener nije puno koristio. A onog mrgu iz Squarea je dobro i borbeno branio.

    Pogotovo je šteta da neće biti onih lakših utakmica u ligi 10 gdje bi mlađi igrači poput Mužara skupljali skustvo. Biti će to teška sezona kako je deda napisao...
  • Pop corn
    4.8k
    Pogotovo je šteta da neće biti onih lakših utakmica u ligi 10 gdje bi mlađi igrači poput Mužara skupljali skustvo. Biti će to teška sezona kako je deda napisao...Baneki

    Mužar će dobivati priliku, a po meni je bolje da dobiva u ovakvoj jakoj i izjednačenoj ligi, nego protiv nekih tutleka jer to će njega napraviti samo boljeg igrača.
  • Pop corn
    4.8k
    Kao što su mnogi rekli, napisali, izgovorili, ispred nas je najjača liga dosad koja je nikad izjednačenija, što bi samo po sebi trebalo biti dovoljno primamljivo da se ide na futsal, prati naš klub, bodri.....

    Mnogi ipak imaju prevelika očekivanja, i onda nažalost dolazi do naglog razočarenja i nekakvog dizanja ruka od dolaska na futsal. Također, mnogi stalno pitaju zašto se nije doveo ovaj igrač, zašto nema više pojačanja i slično. I to je sve legitimno pitati jer ovo je klub svih nas članova.

    No, svi moraju biti svjesni da klub ima budžet kakav ima i teško je očekivati da će se on tek tako podebljati ili poduplati. Naravno da ce se tome teziti i da se od toga ne odustaje.

    Jasno je i da smo mi Dinamo i trebamo težiti da budemo prvi, da budemo u vrhu, ali treba biti svjestan okolnosti.

    Klubovi protiv kojih mi igramo za vrh imaju redom podršku lokalne sredine u kojoj igraju (dakle svojih gradonačelnika, svoje jedinice lokalne samouprave u obliku dvorana i sličnih stvari) te jedne velike firme (Makarska - Apfel, Omiš - Studenac, Split - Tommy, Vrgorac - Pivac) uz par još sponzora. (Dolaze uz to iz manjih sredina gdje nema puno lokalnih klubova i to je za futsal i prvenstvo čini se dobitna kombinacija)

    A što mi imamo? Nas članove. I baš zato ovo je sezona gdje je važno biti uz klub bez obzira na rezultat. U borbi za Dinamo neko vrijeme se ponavljala teza "neka Dinamo bude i u petoj ligi, samo da nema Mamica". Evo sad prilika svima da to dokazu, da budu uz klub koji iza sebe ima samo nas. Porazi i pobjede su ono sto ce se dogadati, važni smo ove sezone mi svi da se vidi da klub ima smisla.

    Futsal Dinamo je ogledalo onog za sto se borimo tamo na Maksimirskoj 128. I mnogi ce nam u toj borbi lako zakeljiti povratnu kako eto i to se ispuhalo oko sociosa, vidi se da to ne valja kad nema jednog covjeka, eto kad ulica vodi, ne mogu navijači voditi klub. To se sve moze usutkati dolaskom na futsal gdje si ono sto jesi - Dinamovac.

    Razmislite o tome malo iduci put kad vidite da je Futsal, prije nego sto cete smisliti izgovor zasto neće tamo biti vas i vase ekipe.
  • Baneki
    714
    Nadam se da će se situacija sa sponzorima poboljšati, ali oni isto tako gledaju kakva je posjećenost na tribinama, a to je na nama.

    Jedna sugestija. Na utakmici nisam znao neke od igrača, pogledam na web kluba, a tamo ni slike igrača ni slika momčafi nisu ažurirane izgleda još od pretprošle sezone.
  • Pop corn
    4.8k
    Nadam se da će se situacija sa sponzorima poboljšati, ali oni isto tako gledaju kakva je posjećenost na tribinama, a to je na nama.Baneki

    Najjaci sponzori su upravo navijaci i clanovi.
  • Mr Blue
    3.3k
    Blue, nažalost, tih košulja i majica nema u prodaji. To je bio ekskluzivan deal za igrače kluba. Nimbus Nordic je odlučio darovati našim igračima službene košulje, jakne i polo majice s malim grbom. Članovi kluba u njihovim dućanima ostvaruju 30% popusta na njihov asortiman. Dućan je na adresi Martićeva 14f.

    Što se tiče weba, uskoro nas očekuje predstavljanje novog weba. Zato dosta toga trenutno nije ažurno jer nema smisla mučiti se oko nečega što će uskoro postati povijest. Znam da sam već par puta ponovio ovdje kako novi web uskoro stiže - ali ovaj put je to istina. Molimo za još malo strpljenja, a na novom webu će biti svi vaši prijedlozi i još više stvari. IT-evci moraju ispeglati još par stvari samo.


    Što se tiče utakmice protiv Squarea... jebiga.
    Stojim iza svojih riječi koje sam napisao prije početka sezone kako mi se čini da smo jači nego prošle sezone. Utakmice protiv Squarea su tradicionalno na nož i doslovce sekunda odlučuje o pobjedniku. Nemali broj puta se to tako dogodilo. I nikad, ali baš nikad, nema opuštanja. Pred par godina su nas u Dubrovniku na poluvremenu vodili 3-0, samo da bi ih mi na kraju maznuli 3-4, par sekundi prije kraja. Ako je ova utakmica išta pokazala, pokazala je da smo al pari s najjačima u ligi. Novo Vrijeme je ipak najjači klub u državi, još uvijek, ali mi smo im odmah za petama. Zajedno sa Squareom i Vrgorcem, a možda i još nekim klubovima. Iako situacija na tablici to ne pokazuje, trenutno. Inače, otkako smo prvoligaši, ovo je prvi put da nas je Square uspio pobijediti u Zagrebu.

    Što se tiče novih igrača u klubu, po prvi put nakon što sam ih gledao uživo, mogu zaključiti sljedeće.
    Grbić će bit strašan. Nevjerojatna tehnika, dobro je namučio protivnika. Malo se još "zblendat" s ekipom i bit će to odlično. Herceg na golu, po meni, jako dobar, unatoč porazu. Kod trećeg Squareovog gola lopta se odbila od igrača ispred njega i promijenila smjer, zadni gol je bio 1 na 1, definitivno nije njegova krivica. Nekoliko vrlo sigurnih reakcija i na golu smo se pojačali dobro.
    Grubeša je robusan i mislim da će i on pokazati raskoš svog talenta u narednim utakmicama.

    Okrenimo se tekmi protiv Alumnusa u Sesvetama u subotu (16h). Tu nam je prijeko potrebna pobjeda, a čujem da će bit spektakl :cool: Pa svatko tko je u prilici, neka navrati!
  • Kwedi
    3.8k
    Prošlo kolo nije se objavilo, iako se imalo vremena.

    Objavite sažetak na fbu, malo profesionalnosti.
  • Građanski1911
    326


    Prosli tjedan nije objavljen sazetak zbog previse sadrzaja oko clanskog tjedna i domace tekme, no klub je gotovo uvijek objavljivao sazetke, nerijetko su ih i sami radili unatoc HNTV-u (koji je prosle godine ubacio jingle u sazetak utakmice protiv Uspinjace), tako da mi iskreno nije jasan tvoj "ton"
  • Papastrumf
    9.4k
    Futsal dinamo sutra u Sesvetama, tocnije u Jelkovcu od 16:00.
    Buduci da je reprezentativna pauza, idealna prilika za druzenje, a i podrsku “malom” dinamu da dodje do prvih bodova.
    Usput cete moci i ostaviti koju kunu za pravnu pomoc deckima iz Sesveta koji su i dalje odsutni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.