• Eduardo
    6.3k
    DATUM ROĐENJA: 07.02.1987.
    MJESTO ROĐENJA: Drniš
    VISINA: 186cm
    TEŽINA: 80kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: RNK Split, NK Lokomotiva Zagreb
    POZICIJA: Vratar
    BROJ: #1
    UGOVOR: 30.06.2024.
    culqvumnm1y0r0tc.jpg
  • deda
    9k
    Danijel potpisao novi četverogodišnji ugovor.
  • Bosna86
    6k
    Ovaj čovjek živi hrvatski san... 35 k mjesečno za 5 utakmica godišnje... Ove godine ne brani ni ove male utakmice
  • Pop corn
    2.9k
    Ovaj čovjek živi hrvatski san... 35 k mjesečno za 5 utakmica godišnje... Ove godine ne brani ni ove male utakmiceBosna86

naravno da to nije istina i da Zagiju nije svejedno što ne brani, ali dogovor je njega i Livakovića da dok god Livi se osjeća ok da može braniti, braniti će u kontinuitetu. taj dogovor su prihvatili i treneri. Lik je sjajna osoba, htio bi braniti, ali je svjestan svega.

I ako Livi ode, nisam baš siguran da bu se kraj njega Nevistić mogao tek tako nametnuti za prvog golmana. Kvalitetom je vrlo dobar i šteta kaj je podcijenjen jer je lani branio jebeno u nekim važnim tekmama.
  • deda
    9k
    Netko mora biti drugi golman, tak je to u nogometu. Bolji golman je bolje plaćen bez obzira što je drugi. Zagi bi mogao bez problema braniti u svim drugim prvoligašima, ali on je izabrao ovaj put i ja to poštujem.
  • marcio amoroso
    9.6k
    Zanimljiva objava Zagorca na ig pzg4b81zmb4ztibx.jpeg
  • deda
    9k
    ZAGORAC POTPISAO NOVI UGOVOR S DINAMOM!
    Vratar Dinama Danijel Zagorac potpisao je novi višegodišnji ugovor s GNK Dinamo!

Dinamo je produljio ugovor s jednim od dokapetana prve momčadi, stožernim igračem i nositeljem dobrog duha i zajedništva u svlačionici.

- Jako sam sretan zbog potpisa novog ugovora s Dinamom. Kroz cijelu karijeru uvijek sam davao sve od sebe, koristim maksimalno svaku priliku koju dobijem i sretan sam u Dinamu. Ovo je bila povijesna sezona za klub, a lijepo je biti dio te povijesne priče i momčadi koja je uzela dvostruku krunu i došla do četvrtfinala Europa lige. Kroz život me uvijek vode prije svega pozitiva, vjera i optimizam. Drago mi je što na obostrano zadovoljstvo i mene i kluba ostajem u Dinamu i u Zagrebu. Davat ću i dalje sve od sebe - rekao je Danijel Zagorac po potpisu novog ugovora.
  • Pop corn
    2.9k
    Nije mi jasno zasto se vec drugu sezone u utakmicama protiv Dragovoljca i slicnih ne dade prilika Zagiju i odmori Livija. Em prvi sigurno brani i znas da je tu, em drugi nije prakticki imao dvije i pol sezone odmora i brani svaku za Dinamo i reprezentaciju.
  • Eduardo
    6.3k
    Malo razmišljam o Danijelu... Tu je već šest godina i ima 62 nastupa za Dinamo. 34 godine su na leđima i malo mi taj njegov status baca na Ibru. Pitam se da li je Danijel Zagorac možda Miralem Ibrahimović ove generacije?

Ibrahimović je u deset sezona upisao 87 nastupa te osvojio četiri naslova prvaka Hrvatske i tri Hrvatska kupa. Zagi trenutno ima 4 prvenstva i 2 kupa, ali još dosta staža za odraditi da bi dostigao Ibru po provedenom vremenu u Dinamu, ali s obzirom na godine mislim da se to neće dogoditi.

Ali, sličnost na koji način im se odvila karijera u Dinamu svakako postoji.
  • Infinity
    6k
    Ako bude posvecen sportskom zivotu i treningu mozda i odradi 10 godina u Dinamu. Golmani traju duze nego igraci u polju, a on kao rezerva moze sigurno jos cetiri godine. Naravno, ne treba to gurati na silu, ako pocne grijesiti svaki put kad je na golu onda treba traziti drugo rjesenje.
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.