• Droljo
    4.8k
    I ja sam za da mu se da ova sezona kao nagradu za sve ove godine. Pa kud puklo da puklo!
    A da nam je teret ili jedan od problema i nije. Više nego solidan golman za odraditi ovu odvratnu sezonu gdje u europi niš ne očekujemo a za prestići tovare ako nam treba golman od 20 mil eura onda raspustit ekipu i nek juniori igraju.
  • Krizy
    35.2k
    Iako sam branio Nevistića, sada kad vidim Zagorca ipak priznajem da, bar za sljedeću sezonu, trebamo novog golmana.
    Branio sam Nevistića jer je prošle sezone branio samo dvije utakmice, pa sam mislio da će napredovati svakom utakmicom.

    Ali sad sam pogledao i Zagorac je u zadnje dvije sezone branio u osam utakmica, u zadnje tri sezone u 16 utakmica.
    Nevistić je u zadnje dvije sezone branio u 31 utakmici a u zadnje tri sezone u 74 utakmice.
    Ogromna razlika.

    Možda Nevistić ipak nije golman za Dinamo, gdje po utakmici nema puno prilika za protivničke momčadi.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Pa kud puklo da puklo!Droljo

    Evo vec je puklo! Ozljeda pri izlasku iz svlacionice...

    Dovest ozbiljnog golmana vec sad na zimu inace nam je sportski sektor neozbiljan.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jebena zaleđena stepenica.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Krive su zaledene stepenice, pojedinacni dueli a nikako da si priznamo da godine cine svoje.

    Moze i u nepopularna... Ne zelim da mi brane Zagorac ili Nevistic u sezoni u kojoj je nikad vaznije osvojit prvenstvo i uc u Ligu prvaka. Bmk za zasluge.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Krive su zaledene stepenice, pojedinacni dueli a nikako da si priznamo da godine cine svoje.NitkoBitan

    Da je mlađi ne bi se ozlijedio jučer na zagrijavanju?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Mladima su sanse za ozljede u prosjeku manje, ne znam kaj nije jasno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus Mladima su sanse za ozljede u prosjeku manje, ne znam kaj nije jasno.NitkoBitan

    Čak i kad izvrgneš gležanj na zaleđenoj stepenici? Ajd da se radi o sportskoj ozljedi pa bi to što pišeš imalo smisla..
  • NitkoBitan
    11.7k
    Čak i kad izvrgneš gležanj na zaleđenoj stepenici?Mali Zeus

    Ne znam o kojem se tocno tipu ozljede radi, procitao sam samo Sergejevu izjavu u kojoj kaze da se poskliznuo. Mladi su manje skloni ozljedama, oporavak je kraci.

    Malo se previse pouzdamo u 36godisnjaka koji i nije bas imao puno utakmica u zadnje vrijeme. Nemam nis protiv da bude drugi ili treci golman, ali ovo nije razina kluba koji pretendira na prvo mjesto. Rijeka, Hajduk i Osijek (pa i Loksa) imaju bolja golmanska rjesenja nego mi. Nije da si bas ne mozemo priustit dobrog golmana.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znam o kojem se tocno tipu ozljede radi, procitao sam samo Sergejevu izjavu u kojoj kaze da se poskliznuNitkoBitan

    Izvrnuo je gležanj. Ovo smo prošli jučer. Dovoljno je dobar za ovu sezonu plus Nevistić kao zamjena.
  • Nousername
    613
    Zagi nam je najmanji problem u momcadi tak da sumnjam da ce se dovoditi neko novi ,a i ak je neko zasluzio strpljenjem i radom dobit svoju samsu do kraja sezone onda je to definitvno Zagi
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Moze nazad na klupu ili cak u mirovinu poslije ovoga danas. Hvala na obranjenom penalu protiv Astane ali to nije vise to.
  • Laugreano
    1.3k
    3 gol nije nista kriv, ako na to mislis
  • IstinaZaDinamo
    1.2k

    A prvi?

    Inace, nije to samo ova utakmica, jako je nesiguran, pogotovo kad mu se vraca lopta.
  • Juznjak
    2.9k

    Nije nesiguran nego ne zna. On je iz vremena kada se od golmana očekivalo da nabije u aut svaku loptu koja mu se vrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.