• Sjena
    36


    E upravo to. Baš sam ja htio par puta napisati ovdje za to "navijanje", ali rekoh možda budu naučili na sljedećoj tekmi, ali nisu. :lol:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ovo za navijanje. I na istoku je situacija dosta loša barem u ovom sektoru di su godišnje. Nekad je to bilo puno bolje i jače. Sad je to onak, svaki peti se priključi navijanju.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma odvikli se ljudi zadnjih par godina. Na Anderlechtu je početkom prvog pol. istok u jednom trenu prekrasno pratio Boyse, al nakon tih par min su utihnuli do kraja tekme.
  • Mr Anderson
    4.9k
    To dok nas je držao doping. Poslije smo zamrli od zime.
  • deda
    26.3k
    Ajde, ajde, kad navučemo par iljada Korejaca i Japanaca turista na stadion bit će bolja atmosfera. :lol:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Treba kupit nekog Miuru opet.
  • deda
    26.3k
    Pa imamo dva Korejca, samo ih treba lagano pripustit u prvu momčad i da vidiš rast gledanosti.
  • Infinity
    14.9k
    Pazi:ja slikam...s,mobitelom :sjever...a penzic iza mene.;kaj slikas, ti to odobravas???
    Imam dobre zivce al sam ga sterao u pimpeka :mask:
    reziser

    Mozda ti ne bih vjerovao da nisam u cetvrtak to vidio. Usao sam u mozda petoj minuti, lik stoji dolje na dnu stepenica uz ogradu i slika, a neki mu dobacuje 'daj se makni, nisam dosao gledati tvoja ledja nego utakmicu' i jos mu dobacuje par psovki. Ja se smijem, i ovaj sto je slikao me pogleda s osmjehom 'gledaj budale'.

    Bio sam gore 2-3 reda ispod loze u sektoru 2-3, nisam siguran dokle smo se uspjeli pogurati prema sredini i stajali smo cijelu utakmicu. Mislio sam da ce nam netko iz loze dobaciti da sjednemo, ali nisu. Iza nas na samoj tribini nije bilo nikog. A zanimljivo da je 90% ljudi sjedilo na onoj hladnoci. Ja skakutao u mjestu u ritmu navijanja :rofl:
  • reziser
    5.8k


    sad si me razocarao :gasp: nebi mi vjerovao!??
    drago mi je da si i sam to dozivio, he he

    trebala bi se skupit ekipa forumzapad i pokrenut navijanje :strong:
  • Infinity
    14.9k
    sad si me razocarao :gasp: nebi mi vjerovao!??
    drago mi je da si i sam to dozivio, he he
    reziser

    Ma djeluje onako na prvu cudno kad se slusaju sve te price o zapadu. I ovo sad, ne znam eto. Nije da su svi ustali slikat, jedan covjek stao par trenutaka, kao da to ne mozes istrpiti.

    Sto se navijanja tice. Ja i ovaj jedan smo se par puta zaderali, al nitko nas ne dozivljava. Ovaj treci sto je bio je inace ludji od nas, al on nije od navijanja, pa nas je i on dodatno lozio :rofl: Al razumijem te ljude. Nije svima do navijanja, netko zeli sjesti i gledati utakmicu. Meni je OK to da sjever navija, istok povremeno pomaze, a od zapada ocekujem da se digne kad je gusto i potrebno, pogotovo pred kraj napete utakmice. Ne mozes tad biti hladan kao da si neutralni gledatelj. A ovo ostatak utakmice OK, sjedi, nije da smo u Juznoj Americi pa da je pun stadion i svi na nogama.
  • reziser
    5.8k
    Volio bi ja da smo svi na nogama, sa salovima...mozda i to dozivimo...uskoro...na cetvrtfinalu:polufinalu...: :pray:
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.