• Nolifer
    6.7k
    A da vrate kultni Intertoto kup?
  • Markelo
    2.5k
    Dinamu bi više odgovaralo da ovih par sezona igra Europsku ligu jer tamo može dalje dogurat i skupit više bodova za koeficijent
  • Infinity
    15.2k
    Ma nece to napraviti, to natjecanje nije imalo nekog smisla. Sad su uveli novo trecerazredno takmicenje u obliku KL, al njih svakako zanima samo sta ce uciniti s LP ili SL.

    Ja uopce ne bi bio nesto razocaran da LP podijele u dvije konferencije i da mi odemo na istok igrati s Rusima, Grcima, Poljacima, Ukrajincima i ostalim. Neka svaka konferencija ima 28 klubova zdrijebom podijeljenih u dvije grupe s po 14 i igra svatko sa svakim, 13 kola, volja zdrijeba da li ces 6 ili 7 igrati kuci. Imali bi na zapadu ligu petice, Portugal i Nizozemsku i teoretski 20 od 22 prvaka Europe u toj konferenciji. Bilo bi mjesta za sve bogatune, a ne bi ih ometala sirotinja s istoka, eventualno da im se uvali neki Kopenhagen.

    Naravno, nagrade na istoku bi morale biti jednake onima na zapadu, ipak je to isto natjecanje.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel se ovdje smije psovat ili slijedi ban?
    Pitam za Prijatelja
  • Infinity
    15.2k
    Natipkaj pa onda obrisi :rofl:
  • Neki tip
    19.4k
    @Infinity kalav kolosalni zaheb! :lol:

    Vidim da mi se boldala tema "Europski koeficijent" i vidim Infinityja kao zadnjeg upisnika i zjenice se rašire, krv počne jače kolati, nestrpljivo klikam temu ovisnički čekajući dozu friških izračuna, projekcija, predviđanja... i jasno mi je, racionalno, da ne može biti ničeg novog PRIJE novih tekmi, ali kad su ovisnici bili racionalni ljudi.. :wink:

    I tako, otvorim ja dragu mi temu i pripadajućeg joj top autora kadli eto njega s "ajmo dinamo" upisom.. :monkey: :lol: ne doslovno, ali ni daleko.

    Znam da nisi neki veliki fan mojih anketa, ali to je otprilike kao da ja na nekoj temi s naslovom koji sadrži riječ "anketa" napišem..

    bok, kak ste?
    A) ok
    B) tak tak :brow: :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ukratko. Prebacili smo Lazio i Kopenhagen. Dinamo je trenutno 33. klub Europe!!!
  • Bosna86
    11.6k
    Čim izađeš iz kanala, hoćemo analizu...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Po meni može i analiza iz kanala. Uklopila bi se haha
  • immerwieder
    1.2k
    čim završi sezona i odbije se 16/17, ulazimo odmah u 30
  • Infinity
    15.2k
    Ako docekam zdrijeb sutra bit ce dobro :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    haha ja sam isto razmišljao o koeficientima i uvaženom forumerašu Infinity :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Veceras samo proslava, uvazeni 'plavci' nemaju zamjerke dok im se dodaje 'zeleno'. Sutra zdrijeb, analize, sve. Bit ce show za one koji docekaju :worry:
  • Bosna86
    11.6k
    Ako uđemo u polufinale, 15. smo opet
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, ovo je sad ludi rasplet i ne usudim se sanjati o tome..al recimo da se i osvoji...onda iduće sezone idemo direkt u LP, dal to onda ostalima u HNL-u daje mjesto više a doprvaku kvalifikacije za LP kao da je prvak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.