• Mihaljević
    7.9k
    Jbg buraz , nije lako napravit 200+ igrača HNL-a da si izgledaju realistično.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Toliko sam u takvom grogi stanju nakon Lokomotive da sam odlucio ispocetka napraviti save sa dinamom na FM. Moram si popraviti raspolozenje
    Vec sam odradio save kad je izasla ovogodisnja verzija, odradio 10-ak sezona, dva puta zaredom bio u polufinalu LP i imao sve poslozeno, pa mi dosadilo i nisam vise palio igru dugo.

    Sad idem ispocetka da barem na igrici vidim kako Mihka, Sosa, Max, Bati, Sučić i Vidovic buše protivnike. Špikić, Marin, Menalo I Emreli idu u juniore i niti klupu nece moci grijati.
  • jedan u nizu
    5.6k
    @Dinamosaur

    evo kolega, nasa tri desna beka, kako ih vidi FM

    Cixztkg.png

    xdH23uQ.png

    8A5cTei.png
  • Dinamosaur
    924
    Znaci Rile nedodirljiv po fm-u. A nije neka velika razlika izmedu Mohe i RPG, osim kaj ce ovog teze netko izgurat sa terena.
    Kaj bi znacilo "match sharpness"?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    U ovom kontekstu da nije igrao utakmice u manageru, pa mu treba par utakmica da uđe u ritam.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Kaj bi znacilo "match sharpness"?Dinamosaur

    ma to je samo trenutno stanje igraca, tj fizicka priprema. Posto je ovo screenano sa novog save-a, datum je 19.6.2023 i tek pocinje predsezone pa igrac nije 'utreniran' i nije usao u ritam utakmica.

    A nije neka velika razlika izmedu Mohe i RPGDinamosaur

    a po FMu i nije tolika. RPG je fizicki jaci, visi, bolji u skoku i ima vecu snagu, ali je zato i sporiji. Tehnicki su tu negdje, a mentalno je RPG nesto bolji jer eto kao ima bolje predvidanje, bolje obrambeno postavljanje, ima vecu hrabrost za uci u duele i u skok, te je nesto agresivniji pri duelima.

    a u stvarnosti bi rekao da je Moha u FMu predobro ocijenjen i da nema bas veze sa stvarnoscu.

    Nadam se vidjeti RPGa uskoru prvoj, Rile je van svake forme i mora se trgnuti, neka ga ovaj izgura, ili neka njegov dolazak Riletu bude buđenje za bolju igru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.