• Infinity
    15.2k
    Bio sam na stadionu prije par godina. Taj zapad me tad stvarno iznenadio koliko je daleko, al meni opet super mali stadion.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    yj76sq4exdw39o0e.jpg
    fwauhjunoqbl3j1v.jpg

    Nove slike iz Osijeka, sa obzirom da Drava nije dalkeo, vrijedi ona stara tko nabije ide po nju :joke:
  • deda
    28k
    Malo pokušavaju doterati Šubićevac.

    101025124_1752366721572942_3470436147576963072_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=oVwkfFR7WKsAX_6ytyC&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&oh=5fe80cb869ab7470d1ae7335d0a3b2d3&oe=5EF2164E
  • deda
    28k
    Čak se malo i Čakovec renovira.

    100821881_879692865871547_254474415696248832_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeEqhk2RpsftueZdb8Moafa4wecijQzuo5LB5yKNDO6jklC8Vmq4qEK8oj5iI-f8RyE&_nc_oc=AQnsM3691MufgMclBoLIiN-1kUi-r22gGKUzLnlyPZyDsrFIEFefxTSyvz0OQC_yZFU&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=89d17101790236060ef5df0c70df0f8b&oe=5EF57DBF
  • deda
    28k
    A Boga mi i Sl. Brod uspje napraviti novu tribinu sa 900 sjedalica.

    bee4a537a410038ea7da.jpeg
  • Infinity
    15.2k
    Zanimljivo da su u Brodu napravili novu tribinu, a stadion ne zadovoljava ni blizu uslove za 2.HNL pa pokusavaju srediti Zeljin stadion za igranje 2.HNL na istom. Ipak, najavljuju se daljnja ulaganja u Stadion kraj Save i zadovoljavanje uslova cak i za 1.HNL kroz neko vrijeme.
  • Eduardo
    17.6k
    ova tribina ima 900 sjedećih mjesta okrenutih prema glavnom terenu i tristotinjak mjesta za pomoćni teren?
  • Guinness
    2k
    ↪deda ova tribina ima 900 sjedećih mjesta okrenutih prema glavnom terenu i tristotinjak mjesta za pomoćni teren?Eduardo

    Ako pitaš za Brod, onda da
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da su oni rekli da ce sad raditi istok. Meni to nema ni kakvog smisla s obzirom da im zapad ne zadovoljava uslove za 2.HNL. Uradit ce taj istok, imat ce dvije top tribine, a stadion ce biti rang 3.HNL. Da imaju pameti dali bi lovu u zapad, sredili uslove i igrali na svom stadionu.

    Inace, skupili su u tri dana skoro 1.5mil kuna preko donacija za sanaciju drugog stadiona u Brodu. Taj je puno blize uslovima koji su potrebni za 2.HNL i po svemu sudeci imaju licencu u rukama.
  • Eduardo
    17.6k
    Evo i slika, nije loše.

    image.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Rekao bih Hitrec-Kacian za sirotinju, al trenutno je taj u Brodu u boljem stanju. Al lijepo izgleda, ekstra za pomocni teren nekog nizeligasa.
  • Guinness
    2k
    Evo i slika, nije loše.Eduardo

    Nije ali kako sam napisao ranije ide to dalje. Prvo sjever (stajanje) pa onda i onaj zapad (preko puta ove tribine). Od kud i kako će namaknut sredstva za to ne znam. Ali se nadam da neće kukat ko pičke sad za 50 tisuća kuna, 2 jarbola i 200 pločica. A gazda se po gradu voza u audiju od €150.000 i drži ljestve međugorju.
  • SAS1987
    13.5k
    Da vam ne bude previše dosadno evo novog jako zanimljivog stadiona, Providence Park u USA. Svaka tribina stadiona je neka svoja priča ali je ipak sve skupa dobro ukomponirano u jedan kompaktan stadion koji prima samo 25 000 (barem meni izgleda puno veći).

    Panorama stadiona:
    jeld_wen_field30.jpg

    "Zapad" izgleda impresivno i podsjeća me na Santiago Bernabeu. Napravljen za VIP i ljudi koji žele veći komfor i vjerovano su spremni više platiti ulaznicu da pogledaju utakmicu u miru. To se vidi i po tome da je jako velik razmak izmelju sjedala.
    jeld_wen_field28.jpg
    jeld_wen_field29.jpg

    Istok na jedan nivo a na sjever-istoku Skyboxovi.
    jeld_wen_field09.jpg

    Kop izgleda odlično i podsjeća me na Olimpico. Tribina nije ravna, relativno dugačka i potpuno zatvorena s krovom i zbog toga je sigurno jako, jako akustična. Zid ispod tribine je visok i sigurno je jako dobar pogleda na teren (maksimalna udaljenost tribine do terena je cca 13m prema google maps).
    jeld_wen_field16.jpg

    Jug je otvoren i nemam pojma ako je to neki VIP, plac za roštilj ili nešto treće. Bilo bi im bolje da su ovdje stavili neku manju tribinu i iznad njih skyboxove.
    jeld_wen_field06.jpg

    Jako funkcionalan i impresivan stadion sa s obzirom na to da prima samo 25k.

  • Bosna86
    11.6k
    Jug je otvoren i nemam pojma ako je to neki VIP, plac za roštilj ili nešto treće.SAS1987

    Dosta stadiona u Americi ima ovakvo uredjenje... Kompanije tipa Heineken zakupe taj prostor, postave visoke stolove i toče pivo... Idealna opcija za ljude kojima nogomet nije na prvome mjestu već idu na utakmice da se druže
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.