• agramZ
    2.3k
    normalno, pogotovo to sto ima vise stajaceg nego sjedeceg mjesta. izadje ti puno jeftinije i zbog ukupnog kapaciteta je "samo" uefa kat. 3, ali je to klub koji sigurno nece redovno igrati grupnu fazu nekog europskog natjecanja..
  • SAS1987
    13.5k
    "samo" uefa kat. 3, ali je to klub koji sigurno nece redovno igrati grupnu fazu nekog europskog natjecanja..agramZ

    Dovoljno za sve osim Dinama :lol:
  • DrawTube
    3k
    Naišao na Aggborough stadion (5. Eng liga) .6000 mjesta, od toga svega 3200 sjedećih (tribine iza gola su sve stajaće)

    aggborough-stadium.jpg
    AGGBOROUGH-13.jpg

    Deftinitvno jedan od stadiona koji izgledaju puno veći no što zapravo jesu. 3200 mjesta je taman za klubove Ala Gorica, a ne izgleda kao igrališe nego konkretan stadiončić.U slučaju da ikad zaigrati uefa natjecanja lagano se naprave montažne tribine iza gola
  • mali M
    3.5k
    Svako malo tu otkrijete neki bombon od stadiona do 5.000 mjesta, što je naravno premija za 95% hrvatskih klubova, ali još češće naiđem na mišljenje "kad se gradi neka bude za budućnost", što mi je totalna nebuloza...
  • Infinity
    15.2k
    Meni je to po Engleskoj uzas. Cak mi i stadion koji mi se neki dan svidjao vise nije nesto :lol:

    Ima puno ljepsih malih stadiona sirom Europe. Taj MTK, Dugopolje, Pepico, Tiszaligeti, neki dan je postavio netko onaj sa zutim tribinama negdje iz Skandinavije...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Nisam ni znao da budimpešta ima i novi atletski stadion za 36 000 ljudi, vidim da se na njemu trenutno održava SP u atletici...poslije natjecanha će valjda prepoloviti kapacitet.

    Ljudi imaju puskas arenu, groupama arenu i taj atletski stadion...ujpest i honved isto imaju super stadione...ne znam jesu novi ili obnovljeni...

    Po narativu naše javnosti, pretpostavljam da u budimpešti uopće nemaju vrtiće i škole zbog tih novih stadiona. :sad:
  • vjeko1701
    5.9k
    Svi su unutar tribina stadiona...
  • SAS1987
    13.5k
    "kad se gradi neka bude za budućnost", što mi je totalna nebuloza...mali M

    Svaki muškarac bi trebao kupiti kombi jer nikad nezna koliko će djece napraviti :lol:
  • Infinity
    15.2k
    ujpest i honved isto imaju super stadione...ne znam jesu novi ili obnovljeni...db-izbjeglica

    Ujpest je stari, ali nije los. Honved ima novi.

    U Budimpesti sa super stadionom imas i MTK.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pancho Arena je pravi dragulj tamo. Orban si izgradio u svom selu za potrebe Puskas Akademije. Top..

    picture-2022-04-23-T091703-599.png
  • Armagedon13
    958
    Grad raspisao natječaj za izradu glavnog i izvedbenog projekta stadiona u Kranjčevićevoj, rok 25.09.2023,cijena 400 000,00 EUR
  • Neki tip
    19.3k
    Grad raspisao natječaj za izradu glavnog i izvedbenog projekta stadiona u Kranjčevićevoj, rok 25.09.2023,cijena 400 000,00 EURArmagedon13

    @db-izbjeglica, komentar? Rok, cijena, procedura?
  • dumitrumitu
    561
    Znači natječaj traje do 25.09.2023. Mogli bi početi sa izradom projekta ove godine.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Frend mi je na wappu poslao neko "Izvjesce", uglavnom smatra se kako je tih 400 tisuca eura malo i da je realna vrijednost izvedbenog projekta oko milijun eura. Sat inzenjerskog rada je 30 do 40 eura (+ PDV) a procijenjen broj radnih sati na projektu takve velicine je od 25 do 30 tisuca sati. Pa racunaj...
  • mali M
    3.5k
    procijenjen broj radnih sati na projektu takve velicine je od 25 do 30 tisuca satiNitkoBitan

    to je 1.250 dana :lol: simpica.. znači Kranjču očekujemo oko 2027, a Maksimir koji je valjda veći projekt možemo očekivati oko 2040? di mi je @Bosskovitz :lol: rekel si da će do 25 bit kranjča gotova i maksimir u radovima, jel dobro pamtim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.