• marcio amoroso
    32.1k
    Dobra bi ovo liga bila.
    Dolje ispod nek Srbi igraju sa Rumunjima, Bugarima, Grcima itd.
  • SAS1987
    13.3k
    Cluj kao predstavnik Velike Madjarske? Trnava i Slovan isto.Infinity

    Ima neki klub u Zemunu da bude predstavnik Velike Hrvatske? :lol:
  • DrawTube
    2.8k
    Ludo mi je kako je Osijek po koef tu a nisu Maribor i Mura

    Inače s obzirom na infru i koeficijent ravnomjerna reprezentacija klubova, bilo bi zanimljivo kad bi koju godinu ušli neki klubovi iz Poljske, Ukrajine itd

    npr Wisla Krakow
  • marcio amoroso
    32.1k
    a nas bosance ko jebe..Navijač Dinama

    Bosna, Crna Gora, Makedonija, Kosovo Republjik i eto ga. Možda se do tada još netko osamostali :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    a nas bosance ko jebe...Navijač Dinama

    Sjebali ste nam Avstro Ogrsko državu pa ne želimo riskirati sa vama :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    I dalje smatram da bi umjesto regionalnih liga bilo zanimljivije imati neki kup par država. Recimo Hrvatska, Slovenija, Mađarska i BiH.
  • Ali
    1.9k
    Slična bi tablica na kraju sezone i bila kao i ova po koeficijentu.
    Mi bismo se borili za LP ili EL, a hajd.u.k uz suce popu t Kasaia i Skomine bi igrali razigravanje sa Mariborom ili Širokim dok bi Zrinjski upao direktno kao prvak druge lige AH za @marcio...
    A zamisli tek slijedeću vijest 2023 mijenjamo krov na stadionu nakon zadnje modernizacije koja je bila 2008 gdje se igralo za 3. mjesto na tadasnjem prvenstvu europe gdje je AH bila domacina i time dizemo kapacitet i dobijamo još jednu zvjezdicu kako bi mogli organizirati neku od završnica EL
    I da idemo u Linz na gostovanje sa ICE vlakom za nekih 1sat komforne vožnje...
    E gavrilo gavrilo...
  • marcio amoroso
    32.1k
    I da idemo u Linz na gostovanje sa ICE vlakom za nekih 1sat komforne vožnje.Ali

    E jbg. 400 km za sat vremena je izazov za ICE.
  • Ali
    1.9k

    Ma dobro isprika, ponjelo me... sorry
    Tri bi bilo isto super , a sada neznan možemo li ikako vlakom
  • NitkoBitan
    11.9k
    Luton Town je trenutno 3. u Championshipu i ima dobre sanse za ulazak u Premiership. Kenilworth Road je njihov stadion, kapaciteta cca 10 tisuca. U videu je ulazak na gostujuci sektor :lol:
  • Oluja
    3.6k
    proširenje i obnova Osasuninog stadiona
    https://youtu.be/T4coXQghaz8
  • miro
    3.1k
    koliki je kapacitet tog stadiona sad ako znaš? Na netu mogu nać samo brojku od 23.576, a na videu mi stadion izgleda duplo veći
  • Oluja
    3.6k
    kapacitet koji navodiš je točan
  • Infinity
    15.2k
    Stari kapacitet je 18.375. Sad prima 23.576.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.