• Bosna86
    11.6k
    Tako je to kad igra klub s pobjednickim mentalitetom protiv luzerskog... Sve je ovo normalno
  • Eduardo
    17.6k
    1/4 Finale idemo u goste Chelseau ili Montpellieru?
  • Eduardo
    17.6k
    Kakvi dani za Dinamo! Zagrebački klub briljira na svim razinama, bez obzira radi li se o seniorskoj ili juniorskoj razini. Dinamo dominira Europom, poslije Benfice, u Maksimiru je pao i Liverpool.

    - Ma ne možemo mi bez drame, ali imali smo više prigoda i zasluženo prošli Liverpool. Čestitam svim svojim dečkima, stručnom stožeru, našem treneru, pa i ovoj predivnoj publici, a sada idemo do kraja - rekao je Antonio Marin, pa nastavio:

    - Da, uvjeren sam da možemo do kraja. Samo dao Bog sreće i zdravlja, spremni smo za najviše domete. Moja igra? Ma uvijek može bolje, eto promašio sam taj penal, ali nema veze, zato je tu naš kapetan Horkaš.

    A baš je Dinko Horkaš još jednom bio igrač utakmice, vratar modrih u raspucavanju je obranio dva penala.

    - Jako smo sretni, veliko hvala našim navijačima koji su nas nosili do pobjede tijekom svih 90 minuta. Za nas je igranje pred ovako punim stadionom veliko iskustvo, a ovo za nas nije krajnji domet. Mi možemo još i više, a sada se veselimo četvrtfinalnom dvoboju - poručio je Dinko Horkaš, pa poručio:

    - Prije utakmice smo dobili i veliku motivacijsku poruku Luke Modrića, hvala mu na tome, vjerujem da je i on ponosan zbog našeg prolaza.

    Sada čekate boljeg iz dvoboja Chelsea - Montpellier?

    - Ma nama je svjedno, to su sve veliki klubovi, ali mi smo već pokazali kako se s takvima možemo nositi. Kod nas nije bilo straha, tražili smo pobjedu do zadnje minute, na kraju su odlučivali penali. Oni su lutrija, sretan sam zbog svojih obrana, a poručujem Marinu da sada malo poradi na svojim penalima, haha.

    Dinko Horkaš nije gledao izvođenje penala svojih suigrača, već se u tim trenucima okrenuo prema tribinama...

    - Ne, to je moj običaj odavno, nikada ne gledam suigrače kako pucaju penale. Gledam tribine, kada naši navijači, onda vrisnem i ja - sa smiješkom je završio Horkaš.

    A veznu liniju i ovoga je puta držao Marko Gjira.

    - Svi smo presretni, napravili smo veliki rezultat, već sada se okrećemo sljedećim utakmicama. Meni je doista svejedno hoćemo li igrati s Chelseajem ili Montpellierom, s kim god igramo ja vjerujem u prolaz. Mi imamo tako dobre i kvalitetne dečke, to mora doći do izražaja - poručio je Gjira, te dodao:

    - Naš plan je bio da stisnemo od prve minute, znali smo kako im ne smijemo dati da se razmašu. Ni trenutke nisam sumnjao u nas, ni kad smo gubili niti kada nam je bilo teško. Znao sam da imamo sjajnog golmana za penale, ali i odlične pucače. Svaka čast svima!

    Vi ste svojedobno igrali s generacijom 1998. godišta, a sada ste jedan od važnijih članova ove nove uspješne generacije Dinama...

    - Jesam, igrao sam s njima, ti su dečki bili doista velika generacija, pa pogledajmo gdje su već danas igrači poput Brekala, Sose, Olma, More, Gojaka..., oni su napravili velike stvari i ozbiljan iskorak na seniorskoj razini. Ja vjerujem da i tu ima puno igrača, da će i puno ovih momaka napraviti velike stvari - zaključio je Gjira.
  • Građanski1911
    327
    Šestica je Franjić?
  • Beowulf112
    301
    Nisam pratio previse mlade ali kad je tu jedan forumas stavio video di je horkas se rastegnuo i skinuo loptu iz samog gornjeg kuta kod slobodnog udarca odmah sam rekao da je taj mali broj 1 ako ode livakovic sljedece godine.Sto se tice golmana ocito nemamo brige.:grin:
  • Infinity
    15.3k
    Ne bih brzao s Horkasom. Ne zelimo novog Sempera. Ja bih Horkasa provukao kroz Dinamo II, a onda negdje na posudbu u Prvoj ligi. Treba s njim pametno, jer se vec jednom opeklo. A nije nam ni nuzda. Imam osjecaj da ce Livakovic ostati, a i kad ode tu je Zagorac koji je isto dobar golman i moze braniti dok se Horkas razvija. Brzopletost ubija igrace, a golman je posebno osjetljiva pozicija po tom pitanju. Njihove greske se pamte puno duze, jer znace primljene golove i izgubljene utakmice. Nije isto promasiti pet zicera i primiti jedan glup gol.
  • BluePhone67
    3.3k
    Za golmane je bolje da je na vjetrometini, da se razbrani, da bude redovito napet svih 90 min, za pocetak mozda da ode na posudbu u neki manji klub u 1 ligi.. Ovako na prvu od manjih klubova, da ode u Slavena ili Hajduka jer nakon onog veselja bilih tica ocito su se pomirili cinjenicom da ne pripadaju vrhuski HNL-a vec u donji dom gdje su im takve utakmice kao nama finale Uefa Lige.

    :scream:
  • 000
    941
    Sto puta mi je draze pogledati klince na Hitrec Kacijanu, nego li raznorazne ultrabogate klubove u LP.
    Ovo danas se trebalo rijesiti u 90min sa hendikepom, ali to je ta car nogometa.
    Kao da su namjerno htjeli da budu penali, da Dinko pokaze sto moze.
    A uz pravilan rad, bez preskakanja stepenica, kakav do sada imaju, nekoliko bi ih mogli gledati u prvoj momcadi. Horkas je vec sada treci vratar. Ova dvojica u obrani veliki potencijal, mada je Franjic danas igrao u vezi, Gvardiol jos moze odraditi sezonu u juniorima, Cuze, Marin, dar mar po krilima, Baturina koji je ulaskom unio zivost u ekipu, a moze i vise od ovoga danas.
    E sada, trebali bi i sezonu dvije kaljenja u prvoligaskom nogometu, recimo neka Krka Novo Mesto, Belupo, ili slicno.
  • BluePhone67
    3.3k
    Kuloari kazu da je 3000 gledatelja ispratilo mlade snage i to radnim danom u nepovoljno vrijeme :clap:
  • Eduardo
    17.6k
    Chelsea je u zadnje 4 sezone igrao tri finala ovog natjecanja. Dva puta su slavili dok su prošle sezone poraženi od Barce. Očito ih ide i ozbiljno to shvaćaju. Ali... kad već redom šamaramo engleziće blijede -Tottenham pa Liverpool, red bi bio da završimo posao sa Chelsijem.
  • Bosna86
    11.6k
    U chelseu nema nijedan blijedi hahahahahaha
  • Građanski1911
    327
    Po meni je Marin klasa iznad svih, sve akcije su išle preko njegove strane. Ta šestica Šutalo bi isto mogao biti vrhunski stoper, a sviđa mi se i četvorka (Franjić). Za Horkaša ćemo vidjeti hoće li dobiti priliku...

    Ostali su dobri, ali teško da će do prve momčadi, ali ne mogu nešto previše reći jer ne pratim mlade. Ćuže me nije impresionirao na pripremama, a ni danas, prespor je. Šipoš je ok, ali je isto staromodni centarfor... Baturina je zvijezdica bez pokriča. Doduše i Marin se ponaša kao zvijezdica, ali on barem ima potencijal za top klasu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.