• Brusa
    675
    Teško je izabrati kad su se stvarno svi pokazali ovaj mjesec :sweat: slatke brige! Ali @Paggini me nagovorio na Maxa :grin: svima svaka čast, al stvarno nakon toliko mjeseci što je bio prikovan za klupu, sjajno je odigrao!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Ne treba zaboraviti Baturinu koji je igrao stvarno na zavidnoj razini a i naš Miške je dijelio lopte kao u starim danima. Uglavnom bravo svi :strong:
  • jedan u nizu
    5.8k


    Ja sam glasao upravo za Baturinu. Izgleda da je ulovio formu neku konacno.
    Kada on igra i kada mu prolaze driblinzi svi imaju koristi od toga. Uvelike se olaksa i napravi prostor Petkovicu.
    Misicu padne veliki teret sa leda, a svi znamo kada je Misic slobodniji sto znaci za nasu igru, a to je da su stoperi slobodniji, imaju kome odigrati i manje je panike u obrani, vidimo vise dijagonalnih lopti i bolja proigravanja prema krilima, Petkovicu i samom Baturini.

    Rasplozeni Baturina nam jako puno znaci
  • Krizy
    35.5k
    U 37. izboru za Igrača mjeseca na ZonaDinamo, igrač mjeseca je Bruno Petković s 26% osvojenih glasova.
    Ovo mu je čak jedanaesti put da je proglašen Igračem mjeseca na ZonaDinamo.
    Čestitke!

    Glasalo je čak 160 forumaša, čime smo srušili dosada rekordna 93 glasa.
    Veliki pokazatelj kako Zona svakodnevno raste :strong: :heart:

    Popis svih pobjednika
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.