• BluePhone67
    3.1k
    hsheo21f6z9rxxf3.png

    Iz moje kolekcije. Nije na prodaju :cool:
  • ZGV
    3.1k
    Da li netko ima šal N.K.Dinamo iz negdje 88/89 godine, izrađen u Italiji, materijal debeli konac...jedino mi taj fali u kolekciji.
    Naravno, kupujem po nekoj normalnoj cijeni.
  • BluePhone67
    3.1k
    Takodjer potrazujem isti sal :joke: :cool:
  • davidinamo
    342
    Mijenjam ove naljepnice, tražim sve BBB Naljepnice koje mi fale, ako je netko za zamjenu neka se javi. g70xnv2e733wqziu.jpg
  • davidinamo
    342
    Prodajem! 1komad - 1,5 kn (Poštarina uračunata) upa9tydkli0oz9bb.jpg
    ttjg8njzlt93ephe.jpg
    qmrfpdkn6ksdh3wu.jpg
    8m099cd0fz5lvr8e.jpg
    d9nwcev8in4s9arj.jpg
    36z1f21yuej9gnkr.jpg
  • Papastrumf
    9.3k
    Mislim da je ovo vrijedno bana.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa nije. Ovo je tema za mijenjanje i prodaju. Sve ok,
  • Papastrumf
    9.3k
    Prodaje naljepnice s motivima i imenom grupe i to za 3 i više puta nego što im je nabavna cijena.
    Ne moram valjda objašnjavati zašto to nije "ok".
  • davidinamo
    342

    A trebao bi prodavati za manje para da sam u minusu?
  • Mulec86
    389
    Mlađi brat mi skuplja pa znam onako površno, naljepnice se rade privatno , nisu to naljepnice iz Fan shopa i nije baš da im je nabavna cijena 3 puta veća od ove navedene.Gotovo svaka osoba na tribini ima privatno napravljenu naljepnicu ili naljepnicu podružnice kojoj pripada,pa je to i neki dio navijačkog kolekcionarstva. Postoje valjda tisuće vrsta naljepnica , ne vidim problem u ovom gore.
  • Mr Blue
    3.3k
    Nemam ništa protiv toga da ekipa radi svoje stickere s motivima kluba i grupe i onda se s njima međusobno mijenja, lijepi ili što već.
    Ali zarađivat na tome... Hvala, ali ne hvala.
  • davidinamo
    342
    Gle ak prodam za 1kn i stavim u paket za kojeg platim poštarinu više nego što zaradim ne vidim smisao u prodaji. Kao što je gore mulec rekao dosta dosta ljudi ima privatno rađene naljepnice i nikad nije bilo nikakvih problema u vezi motiva, imena i cijene,ja sam kupovao i prodavo već dosta naljepnica koje su se privatno ili ekipno rađene i nikad nikakvih problema, ak je ovo za tebe ban, tvoj problem.
  • davidinamo
    342

    Imam preko 2000 naljepnica i moram ih se riješiti jednostavno.
  • Mulec86
    389
    Provjerio sam malo te štampare za naljepnice ili kako da to nazovem i 1000 naljepnica jedne vrste ovisno o dimenziji košta bez izračunate poštarine minimalno cca.300kn.Manje se količinski ne može uzeti.U redu je ,ako želi preprodati ,ako ima viška. Ne vidim razliku između toga i kada netko napravi šal ili šalicu s bulldogom i kasnije to proda. Uostalom ovo i je tema za to makar osobno nisam zainteresiran za kupnju. Ako netko ima šalove više ,a želi mijenjati ili preprodati neka mi se javi u privatnoj poruci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.