• Captain America
    13.3k
    To je moj rezultat bio. Nisam baš libertarian s obzirom da sam na apscisi skoro pozicioniran.
  • GaijiZG
    581

    Ti politički kompasi su neprecizni, bolju sliku daju konkretna pitanja, npr:

    •Da li si za pravo žena i ginekologa da usmrte sasvim zdrav fetus?
    •Da li si bio za uvođenje Eura?
    •Da li si za to da istospolni parovi mogu posvojiti djecu?
    •Da li si privatno ili javno mirovinsko i zdravstveno osiguranje?
    •Da li si za slobodu govora ili kontrolu govora od strane države pod krinkom zaštite od govora mržnje?
    •Da li si za smanjivanje poreznih nameta na isplatu plaća i u trgovini?

    Itd, neka su pitanja sugestivna, ali bi dalja bolju sliku.
  • Kreten
    84
    Pitanja na tim kompasima "Jel vjerujete u židovsku zavjeru" da je konzervativno ne liberalno. "Jel postoje ljudi gušteri" i ostale gluposti, politička opredjeljenost nije dvodimenzionalna a ni trodimenzionalna. To su čiste gluposti.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Kako godine prolaze, kreće se prema sjeveru
    Katolik postao kad sam ušao u filozofiju i uvjeravajući sebe da Bog ne postoji, u neslaganju s recentnim trendovima Vatikana

    ffa50ceb-c700-4287-92bb-9250a4089a25.jpg
  • jedan u nizu
    5.7k
    Mislim da bi jos preciznije bilo staviti dodatne dvije opcije. Lijevi centar i desni centar.
    Rekao bih da se u danasnjem svijetu vecina poistovjecuje sa tim pojmovima, te se ne smatraju lijevo ili desno, ali su ipak malo desnije ili lijevije od samog centra.
  • seljak86
    2.3k
    Moj čovik! :up:
  • Riot
    1.7k
    Trebalo se ovo pojednostavit.. na ustaše i partizane :cool:
  • luka modic
    608
    ni HDZ ni SDP samo Dinamo i BBB
  • GaijiZG
    581
    Evo pošto me se cenzurira. Ne kažem da su boomeri u pravu kad u svemu vide udbu, pa i Mamic je vjerojatno igrac dubljih struktura, minimalno je šurovao s njima. Ali svatko ko apologetizira postojanje neoudbaških struktura u RH koje djeluju antihrvatski je ili budala ili maliciozni projugoslavenski, antihrvatski jugochetnik. A kamoli da je taj Dinamov navijač. Eto toliko od mene, a brišite kolko oćete.
  • agramZ
    2.3k
    evo odlicnog nicka za nekog novog forumasa, projugoslavenskiantihrvatskijugochetnik!
  • GaijiZG
    581

    Jel ti išta o povijesti znaš? Jesi pročito koju knjigu? Jel znaš kako su udbaši do pada Vukovara čekali oće uhapsit Tuđmana za izdaju Jugoslavije ili će ipak stat na "hrvatsku stranu". Ja te pitam di su ti ljudi danas? Ja te pitam zašto RTL provodi masovnu srbizaciju bilo kakvog svog entertainment programa? Zašto na mala vrata ulaze u škole udžbenici koji polako prikazuju Domovinski Rat kao građanski rat dvije jednako krive strane? Teški NPC
  • M94
    433
    @GaijiZG je to malo direktnije i ostrije rekao, al ima i istine u tome sto kaze.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.