• Rakovica1986
    537
    Nadam se da je ženjen, jer ako nije, porast će broj pojava BBC-a po Zagrebu. Dobrodošao RPG, pomozi nam da mi pomognemo tebi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Na koliko je potpisao?
  • Mr Blue
    3.4k
    Allez Pierre, chanter avec nous!
  • Common Sense
    511
    Imali smo prije par godina još jednog Gabriela u momčadi koji je postao svjetska klasa, vidjelo se da će bit vrhunski igrač već tada, ali nažalost odšteta je bila ogromna.

    Nadam se da će i Pierre Gabriel isto tako biti top igrač!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sa facebook stranice "Spika" :rofl:

    FB-IMG-1707343090656.jpg
  • i more je plavo
    891
    Jedino mi nekak "iskusno" izgleda za 25 godišnjaka, ali kad vidim Thea........godine nisu važne :wink:
  • rioda
    2.6k
    Mene izgledom podsjeća na Martiala
  • Mali Zeus
    9.7k
    Isti Hightower iz Policijske akademije.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Kad za beka od 177 napišu da može igrati stopera prva što pomislim je da je sigurno spor. Danas za RPGa pišu da su suigrači ugodno iznenađeni pokazanim na treningu, brz, čvrst, dobar centaršut. Nadam se da će već danas u akciju.
  • Orc123
    5.1k
    Za mene danas definitivno palac gore. Vidi se da zna s loptom, da kuzi nogomet, iznimno jak i cvrst u duelu, ima smisao za kombinatoriku. Mana mu je brzina sto smo i znali ali daleko od toga da je spor, isto tako vidi se da nije u ritmu tj. Da nije odradio pripreme pa nema snage u full ritmu odigrati 90min iako ja bi rekao da je pao nakon onog brutalnog starta koji je btw. Trebao biti penal. Bas ga je pokosio i nakon toga je usporio. Treba vidjeti jos kakav ima centarsut ali sve u svemu besplatno smo doveli jako dobrog beka koji je slican Risti po nacinu igre. Defenzivno stabilan a u napadu sta prođe, prođe! Usporedio bi ga isto sa Mufijem iz Hajduka po onome sto sam gledao. Dosao je besplatno, dovoljno je mlad i bit ce nam od velike koristi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nisam bio na mobitelu neko vrijeme i taman mi padne na pamet da kako to da nije nitko nista napisao o debiju novog igraca, ali eto dodem i Orc nikad ne razocara.

    Cvrst je u duelu i vidi se da je naviknuo na malo grublju igru. Po meni nije spor kako se prica. Budem u buducnosti malo vise obratio pozornost na njega, odnosno na druge segmente njegove igre. Btw. nadam se da se nije ozbiljnije ozljedio.
  • Oluja
    3.7k
    vidi se da nije u ritmu tj. Da nije odradio pripremeOrc123

    Bolje da nije kad vidimo na primjeru drugih koliko su uspjesne bile.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Za debi dosta dobra tekma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment