• Neki tip
    19.1k
    Vidio na Sofi da se danas igra i Championship, sigurno i tamo možeš naći 4-5 dobrih parova i pridružiti ih ovima iz LP i EL.

    Što više - veselije!
  • Infinity
    15.2k
    Nemojte zezat covjeka, svi smo mi kockari poceli s deset parova na tiketu i markom uloga. Znalo se i pogodit :grin:
  • Dino
    2.2k
    Ko ima love stavit 200 kuna na tri para :lol:
  • kinfa95
    485
    Ja sam ko klinac s 5 kn pogodio 14 parova. Dobio 21 keku, listić mi je u tjedniku izašao :smile:
  • Neki tip
    19.1k
    bravo!

    I moj, dobio sam 12 000 na 100 uloženih, tak da si jači. :) Ali listić je bio top jer sam igrao sistem, samo remije, cijeli tjedan.. pogodio 7/8, s tim da je 8., Genova - Sampdoria, bio odgođen pa se računala kvota 1.

    Na proljeće su odigrali tu odgođenu tekmu, bio je x. :) Dobio bih 20ak tisuća da se ubrajala, odnosno da je odigrana na vrijeme.

    A nikad prežaljen je listić koji sam pripremio online, ali nažalost ne i uplatio (zaboravio na nj, jer sam igrao uživo obične listiće tih dana i dobivao pa imao stalno dosta keša i igrao u poslovnici).

    Pogodio sam 12/15 remija kroz tjedan, dobitak je bio stotinjak tisuća kuna..

    Nikad ga neću zaboraviti (a ne kladim se već puno godina). Zadnji par je bio Split - Rijeka, zavrsilo je X, 0-0, nedjelja popodne.

    Buljio sam u taj listić jako dugo. Izbrisao ga da ne boli.
  • Infinity
    15.2k
    Kad s pet kuna dobijes 200 onda tih 200 na kvotu 2.0 i lagano do zvijezda :rofl:
  • kinfa95
    485
    uff baš gadno za ovaj neuplaćeni

    ja se kladim i danas rekreativno, ali nikad više nisam dobio ni približno toliko i za puno veće uloge. To kada sam dobio su se igrale kvale za ligu prvaka i kup uefe i znam da sam baš taj vikend nakon tog išao na more sa društvom, tako da je to baš bila ludnica
  • Dino
    2.2k

    Uff kad mi se to desi, letim :lol:
  • Blue98
    722
    Na psg koeficijent 5.50, poklon ili navlakuša?
  • ZgBlue
    484
    Danas je koef na hendikep Dinama protiv Istre 1,90.
    Mislim da je to i više nego dobar poklon za uparit s nečim pa duplat.

    Također, koef na Dinamovo osvajanje lige je 2,00.
    Pa eto, za sve nas koji smo uvjereni da će Dinamo obranit titulu ovo je prilika da iskoristimo "glupost" kladionica
  • Infinity
    15.2k
    Sinoc dobi neku sicu na kladari i odmah gledam sta ima danas za povecati iznos na racunu. Kvota na nas 1.32 i na Varazdin nestvarnih 2.30. Kontam netko se zeznuo. U Hrvatskoj u kladionicama 2.0. Uplacujem nas i Varazdin, uplata odbijena, nude mi koeficijent 1.80 na Varazdin. Ostavim da prenoci. Sad udjem, 1.75 u ponudi, u Hrvatskoj 1.55. Mislim da je pobjeda Varazdina izvjesna, ali ova kvota 1.75 je nekako cak realna, a 1.55 mozda i mala. Da se dalo odigrati na ovih 2.30 mozda bi se isplatilo riskirati i nesto iz svog dzepa, a ne samo ono s racuna na kladionici.

    Mislim da ce mi na kraju lakse pasti ako Varazdin ne dobije i padnem tiket nego da dobije i da razmisljam kako sam trebao dobiti jos vise :rofl:
  • Ali
    1.9k
    Sad vidjeh da je danas na belupo 7,50 koeficijent, odoh stavit 100kn.
    Nisam sto godina bio u kladari ali ovo idem samo radi frendova sa juga da im mogu na watsapp poslat cestitku
  • Rocky1986
    244
    Kofa na dinamo za sad 9
  • Maki17
    174
    Znači sljedeći vikend stavljam na utakmicu Hajduka da će biti penal. Koeficijent oko 2.3 makar bi to trebalo biti 1.05
  • Krizy
    35.5k
    U Splitu vole 2/2, može i danas
    i7g3q7lla7cs8469.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.