• maddaddam
    2.9k
    Preko Stefulja nije curilo kada je usao. Igra u nekom grcu, ali je obrambeno korektno.
  • blackbully
    4.3k
    Petkova majstorija
    Attachment
    Screen_Recording_20220701-192459 (18M)
  • NitkoBitan
    11.6k
    Ak se ne varam komentator je spomenuo da se Dinamo vraca u Zagreb i da bi mogao odigrat jos jednu prijateljsku utakmicu. Mislite da ce biti na Maksimiru sa publikom?
  • Keyser Soze
    8k
    Najveći dobitnici priprema su Petković, Špikić, Baturina i Emreli. Špika me baš oduševio zalaganjem, čim dobije loptu je opasan po gol i bit će bitan igrač u narednoj sezoni. Petković pokazao da je klasa za sebe, očito želi u Katar i nastavio je tamo gdje je stao u zadnjih par kola HNL-a. Baturina pokazuje veliku zrelost, svaki kontakt s loptom mu je elegantan i mislim da ga čeka puno minuta iduće sezone. Mahiru fali realizacija, ali se vidi da kuži i da nije neka prevara, 2 gola to i dokazuju, od njega očekujem da se nametne za prvih 11. Drmić i Ljubičić su pokazali zašto su dovedeni i da će biti velika pojačanja, žao mi je kaj i trećeg nismo napokon vidjeli, ali bit će vremena. Ove pripreme su bile najlošije za Štefulja, Perića, a ni Bočkaj mi nije siguran ako dovedemo kvalitetnog lijevog beka, Tolić isto ništa nije pokazao.
  • xyz
    840
    Od šest stopera na dispoziciji, Perić djeluje uvjerljivo najlošije. Spor, neokretan, nesiguran. Mislim da više ne može pratiti Dinamove zahtjeve i da se treba tražiti opcija za njegov odlazak.
    Za lijevog beka treba naći nekog kao Ristovski. Znači, da je prvenstveno dobar u obrani. Bočkaj je odlično rješenje za HNL, ali u Europi će biti problema na toj strani ako se ostane na njemu i Štefulju.
    U sredini imamo višak igrača i tu isto treba gledati za odlaske. Prvenstveno mi je tu Gojak, a nakon kvalifikacija za Europu i Ivanušec da se da više prilika mladima.
    U napadu Jurića se odmah riješiti, a Andrića nakon kvalifikacija za Europu.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Najveći dobitnici priprema su Petković, Špikić, Baturina i Emreli. Špika me baš oduševio zalaganjem, čim dobije loptu je opasan po gol i bit će bitan igrač u narednoj sezoni. Petković pokazao da je klasa za sebe, očito želi u Katar i nastavio je tamo gdje je stao u zadnjih par kola HNL-a. Baturina pokazuje veliku zrelost, svaki kontakt s loptom mu je elegantan i mislim da ga čeka puno minuta iduće sezone. Mahiru fali realizacija, ali se vidi da kuži i da nije neka prevara, 2 gola to i dokazuju, od njega očekujem da se nametne za prvih 11. Drmić i Ljubičić su pokazali zašto su dovedeni i da će biti velika pojačanja, žao mi je kaj i trećeg nismo napokon vidjeli, ali bit će vremena. Ove pripreme su bile najlošije za Štefulja, Perića, a ni Bočkaj mi nije siguran ako dovedemo kvalitetnog lijevog beka, Tolić isto ništa nije pokazao.namodi grebza

    Potpis, ali bi na popis dobitnika dodao i Dilavera. Odigrao bez greške i pokazao stav, spremnost i predanost.
  • maddaddam
    2.9k
    I Rukavina, okomit, brz i bez respekta medju velikim deckima.
  • NORTE
    8.9k
    Mahiru fali realizacija, ali se vidi da kuži i da nije neka prevaranamodi grebza
    To smo znali vidjevši njegove poteze u Legiji i repki.
  • Olmic
    2.7k
    Dobitnici priprema: Špika, Petko, Baturina, Dilaver
    Gubitnici priprema: Tolić, Bočkaj, Štefulj, Perić, Marin

    Ako bi se morao kladit, Perić, Gojak, Jurić, Marin, Tolić neće više biti članovi Dinama u skorašnje vrijeme
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dobro mi je što Čačić hvali Ljubičića da je odlično odigro lijevog beka. A čovjek je ispado i pozicioniranje mu je bilo žešća koma. Baš se po njegovom postavljanju vidjelo da je lik isključivo vezni i da ne može pokrit lijevog beka...
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ok, sad se prodalo Franjića koji je zadnji vezni, a igrao lijevog beka pa se kupilo Ljubičića zadnjeg veznog da bi on opet igrao lijevog beka.

    Logično.
  • og1986
    2.9k
    Baš sam se nadao da će se na pripremama bočkaj dokazati i malo dovesti sam sebe u red.
    Ali čini se da dečko jednostavno ne može. Teški HNL igrač i ništa više.
  • Carrasco
    4k
    Imamo takve lijeve bekove da bi Čolina koji je rezerva u Hajduku bio jackpot. Ušao je u zadnju godinu ugovora.
  • blackbully
    4.3k
    U srijedu na Maksimiru prijateljska protiv Arsenal Tivata, novi crnogorski prvoligas. Igra se u 20 sati.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kakav čolina..da on valja , nebi ni otišao iz dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.