Transferi - rasprave mitrović ako dođe, doći će kao slobodan igrač...ako je voljan biti ne znam koji stoper u rotaciji, za nekakvu normalnu lovu - zašto ne? to vrlo vjerojatno znači da bi se riješilo nekih od stopera iz postojećeg kadra dilaver/perić.
kačavenda...mladi igrač koji obećava, 5 000 000 je puno i mislim da bi ga ovi pustili i za manje, ali može se dobiti i puno više kroz par godina...nema baš puno boljih mladih igrača u hrvatskoj.
rizik uvijek postoji...tko kaže da bi nekakav stranac za tu lovu bio pogodak.
kod ovog barem znaš da će prilagodba biti puno lakša, mali je već bio dio sustava, zagreb mu je rodni grad, navija za dinamo....