Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ispada da perišić nema klub, a čovjek standardni prvotimac uvjerljivog prvaka nizozemske.

    40 nastupa ove sezone, 10 golova i 16 asistencija.

    hrvatska u ovom trenutku ima valjda 5 igrača koji su bolji i spremniji od perišića.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    SP je u tijeku, rezultat ćemo vidjeti na kraju i podvući crtu.
    ispada da je za proći skupinu dovoljno pokazati nekakav minimum, a onda se karte ionako ponovno miješaju i treba zajahati novi val.

    osobno se ne bi iznenadio da hrvatska izgubi od gane i ispadne u skupini, a ne bi se iznenadio ni da hrvatska završi u polufinalu. ova momčad je kadra učiniti i jedno, i drugo.

    zašto jednostavno ne bi pričekali? bez pretjeranih hvalospjeva, bez pretjeranih pametovanja i kritika.

    koja je korist od pretjeranog naklapanja i pametovanja sa 600 strana? još bi shvatio da je hrvatskoj to prvo ili drugo veliko natjecanje pa nam je to nešto novo. ne bi da nismo ispadali uz super igru, ne bi da se nisu osvajale medalje uz nekakva provlačenja. to je turnir na kojem se igra max 8 utakmica, nije prvenstvo od preko 30 kola.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    svašta sam mislio da ću vidjeti, al da se na dinamovom forumu idealizira iliju lončarevića... :brow:

    ljudi moji, taj čovjek nije bio sposoban uvesti dinamo u top 6 klubova HNL-a, nakon odrađenih priprema je završio u ligi za ostanak, sa dinamom, u mrtvom HNL-u.

    slaven belupo nije bio kadar dobiti u odlučujućoj utakmici, sa 60 godina na leđima.

    nažalost sam dovoljno star da pamtim njegove eskapade na dinamovoj klupi pa mi ove opservacije o vođenju momčadi na svjetskom prvenstvu nisu pretjerano zanimljive i smatram ih razinom birtijskih rasprava nakon 5 žuja.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Neki dan si me prozivao za sram, al evo i ti si došao na to :smile:

    Slažeš li se sad da bi bila sramota ne proć u ovom formatu u ovoj grupi?
    Noel

    susramlje je osjećaj kad ti je neugodno zbog nečega što netko radi u javnosti, iako s tim nemaš nikakve veze. primjerice, ljudi u večeri za 5, krv nije voda, razne talent emisije na TV-u i slično.

    majice s brojem 200 i bacanje igrača u zrak zbog toga, nakon izuzetno loše nogometne predstave je kod mene izazvalo takav osjećaj.

    opet ponavljam, neprolazak skupine bi bio ogroman neuspjeh i razlog za drastične rezove u i oko reprezentacije. loš rezultat, sportski neuspjeh, mijenjaj izbornika, stručni stožer, ljude u savezu, prekriži neke igrače i nova natjecanja kreću za par mjeseci.

    kako se manifestira sramota zbog nogometnog neuspjeha? kod igrača, ljudi u savezu, cjelokupne nacije? jel ti sad imaš osjećaj da se netko u turskoj treba sramiti zbog toga što je njihova reprezentacija napravila na ovom turniru?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Treba se opustiti...

    Ovo ne izgleda dobro, ali očito nije ni bitno, jer su se tamo otišli slaviti nekakvi jubileji i slično.

    Zašto bi ja to onda drugačije gledao?

    Osjećao sam susramlje kad sam vidio majice i poziranja u istima, slavlje i slično, nakon toliko loše predstave. Al dobro, možda sam ja lud i sve ispadne super na kraju.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Mene najviše iritira što udaraju na najjače, a simuliraju kao neymar na svaki dodir.

    Također, bahati su, prijete nekakvim obračunima, a da se napravi SP u nekakvoj tučnjavi reprezentacija, brijem da bi ih čak japanci i korejanci pomeli, toliki su kepeci.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jel samo meni stadion u new yorku/new jerseyu jedan od najbezličnijih i najmanje atraktivnih na SP, ne kužim zašto finale nisu stavili u dallas...ovo stvarno izgleda spektakularno
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sto mrzim ove stankeKruno

    Debilizam!
    Ne znam zašto nas prave budalama i to zovu pauza za hidrataciju? Nazovite to fino pauza za reklame i gotovo... :lol:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    jel ovo usporedba s dalićem?criticus

    Ne, ovo je samo moje mišljenje koje kaže sljedeće:

    To što je netko dobar trener jedne momčadi, ne znači da će biti dobar trener druge momčadi.
    To što je netko dobar trener, ne znači da će biti dobar izbornik.
    To što je netko dobar izbornik jedne reprezentacije, ne znači da će biti dobar izbornik druge reprezentacije.

    Ima još kombinacija, al mislim da je poanta jasna. Nitko nije dovoljno dobar i stručan da svaki put izvuče najbolje iz momčadi. Čak može biti i cca ista momčad u dvije sezone ili ista reprezentacija u 2 ciklusa.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovo SP će biti upamćeno i po "guranju veterana".
    Pouka budućim generacijama da reprezentacije i velika natjecanja ne služe sa bi pojedinci nabijali statistike i obarali rekorde. Sve će doći, ne treba forsirati.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Svi mi svašta smatramo, ali je u praksi drukčije. Ljudi bi prodali Nevistića za milijun eura, ali u praksi je teško dobiti i jedan euro. Tako i sa sponzorima, misliš da se svi trgaju da daju Dinamu milijun ili dva, pa čak i pola milijuna? Koju stranicu prije je netko dobro objasnio kakvo je stanje na hrvatskom tržištu. Nažalost, to je realnost.rioda

    zašto parcijalno citiraš?
    zašto ne citiraš i dio posta ispod?
    raspravljamo, jel to neto nloše? ako ne postoji, znači li da za sezonu, dvije ili 5 neće postojatii?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ja sam za demokraciju, ali samo ako je po mom, inače je glupo i idem se popišati po nečijem mišljenu. ako je to financijski nepremostiv problem, ako većina članova kluba to ne smatra problematičnim, ok, ali zašto se ne bi raspravljalo o tome?

    kada bi se dinamo bavio natjecanjem u proizvodnji zdrave hrane, onda bi itekako imalo smisla da coca - cola ne bude sponzor, zar ne?

    međutim, dinamo je sportski, nogometni klub i ne može utjecati na apsolutno svaki dio ljudske djelatnosti, ali može na jedan mali segment, na malom djeliću ovog planeta. može utjecati na to hoće li na na neki način promovirati nešto što parazitira na sportu, može uzrokovati neregularnost sportskog natjecanja i može stvoriti ovisnost.

    smatram da dinamo ima dovoljno jak marketinški potencijal da neka tvrtka (koja se bavi manje kontraverznom djelatnošću) ponudi novac koji pokriva dobar dio cifre koja se trenutno inkasira za natpis na prsima.

    čak i ako ne postoji, trebamo li raditi na tome da jednog dana imamo tu mogućnost i prvom prilikom odbijemo takvo što?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    gledajte, htjeli smo biti klub u kojem će članovi imati pravo glasa u donošenju klupskih odluka.
    rasprava je super i očito postoje ljudi koji ovo pitanje sa kladionicama smatraju važnim.

    osobno, odjebao bi kladionice isti tren!

    mislim da taj novac nije toliko značajan i nenadoknadiv, drugi sponzor neće ponuditi 1000 eura, već nekakvu značajniju cifru.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    mene zanima mišljenje foruma o situaciji u kojoj se nalazi urugvaj, koji za izbornika ima marcela bielsu, kojeg plaćaju 3 000 000 eura godišnje.

    konkurencija u skupini je saudijska arabija i zelenortski otoci...a moraju se čupati u zadnjem kolu i pobjediti španjolsku, koja neće biti prva u skupini ako izgubi od urugvaja.

    jel taj čovjek ima jako pristojnu reprezentaciju u svojim rukama i to ono... 3 godine, nije pokupio reprezentaciju par mjeseci pred SP?
    jel ima izuzetno zanimljivu i poprilično uspješnu trenersku karijeru iza sebe?
    kako ovo objasniti? jel se svi dosadašnji uspjesi marcela bielse u nogometu brišu ako urugvaj ispadne u ovoj skupini? hoće li marcelo bielsa i urugvaj biti osramoćeni ako ispadnu sa SP nakon prve faze?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Koja je uloga ovog brune marića u studiju?
    Da nam objasni zašto je zaleđe za koje se doslovno pokaže 3d grafika :sweat: