Hrvatska nogometna reprezentacija Nismo na izboru za mistera simpaticnosti — Zg123
Naravno da nismo. Ali je isto tak stvar u tome da je on izbornik HRVATSKE reprezentacije koju je pretvorio u vlastitu prciju i dijeli pozive na nacin na koji ih dijeli.
Neizbalansirana ekipa nogometasa, koje ne znam kakvom eskapadom mozes ukomponirati da lice na nogometnu momcad.
Zalosno je da se kratko pamti i brzo se zaboravilo kak smo izgledali razjebano na zadnjem Euru.
Kak su vec drugi pisali.. 7 stopera, 1 bek, 10 veznjaka svi osmice i/ili desetke. Jedan destruktivac koji glumi desnog beka. Napadac koji zivi od centarsuteva a nema mu ko ubaciti centarsut na glavu. Kaj ce ti takav nogometas, ako ne mozes ga hraniti loptama.
Pongracic? Erlic? Kovacic (forma)? Vlasic? Moro? Budimir? Musa? Fruk (slaba sezona)
8 igraca za koje sam siguran da bi momcad bila iste jacine i da ih nije zvao.