Transferi - rasprave Ne znas sta pricas. — Jaja
Dal je taj popis normalan i logican s obzirom na potrebe jedne nogometne MOMCADI?
To kaj je on zval izgleda ko popis pajdaša za ekskurziju, a ne popis za najveci nogometni turnir na svijetu.
Pretpostavljam da si navijac Dinama.. i samo jedno pitanje.. ti bi htio da Dinamo ima roster s 1 desnim bekom, 7 stopera, 1 def veznim koji glumi beka, 10 osmica i desetki.. te 5 špica od kojih najmanje jednu špicu nemreš ukalupiti u ono kaj mi igramo?
Cestitke svima na duploj kruni.. malo odmora, jedva cekam da krenu pripreme i prijateljske utakmice. Kvale za Ligu prvaka ce brzo.