• Transferi - rasprave
    nisam pratil Horkasa, ali misljenja sam da za Livija mi nebi bilo zao da damo i 5 milja.
    Isto tak da uz Radeljica potpisemo samo Livija.. bil bi zadovoljan s nadolazecim prijelaznim rokom.
    Bez obzira na to kaj su nam potrebna krila i šestica.
  • Ismaël Bennacer #4
    Zdrav Bennacer je pojacanje i za klubove koji igraju jace lige od Hnla. Ima puno iskustva igranja Lige prvaka.. i ako se moze dogovoriti nekakav deal u kojem bi se mogli naci i mi i on.. definitivno bi ga ostavio u kadru.
    Ima u njemu jos benzina za dobre 2-3 sezone.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ma, jebe mi se za rejting hrvatskog baluna, samo neka oni gube. Doma i vankaNVKOD

    Ode stara ohrndala komunjara. Nek se nagledal poraza i poraza tifusara ciji je grb nosio.
    Nije docekal da uzmu titulu.
    Bego, i meni se jebe za rejting hrvatskog baluna i ja zelim da ajduk gubi doma i vanka.
    Kvale za EL.. ce brzo i jos jedno sramocenje.
  • Dominik Livaković #40
    jucer nas definitivno spasio poraza.
    Platiti Turcima kolko zinu. Vrijedi svakog centa.
  • Juan Córdoba #70
    ako idemo po novo krilo, Cordobu prosljediti ili na posudbu ili drugu momcad.
    Nije to bas rupa od igraca i mislim da bi mogel biti koristan kad ulovi formu.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nazalost nisam mogel doci jucer na tekmu.. al po videima, vasim upisima.. mogu si samo zamisliti kakva je bila fantasticna proslava.

    Ova sezona je stvarno bila posebna, od remonta ekipe, skepse prema treneru, do povratka Livakovica, jos jednog Euro proljeca, fanfasticnog proljeca u hnlu.. duple krune. I naravno onakve proslave de je sve gorelo.
    Sad nek se svi dobro odmore, nova sezona bu brzo.
  • Transferi - rasprave
    Ne znas sta pricas.Jaja

    Dal je taj popis normalan i logican s obzirom na potrebe jedne nogometne MOMCADI?
    To kaj je on zval izgleda ko popis pajdaša za ekskurziju, a ne popis za najveci nogometni turnir na svijetu.
    Pretpostavljam da si navijac Dinama.. i samo jedno pitanje.. ti bi htio da Dinamo ima roster s 1 desnim bekom, 7 stopera, 1 def veznim koji glumi beka, 10 osmica i desetki.. te 5 špica od kojih najmanje jednu špicu nemreš ukalupiti u ono kaj mi igramo?

    Cestitke svima na duploj kruni.. malo odmora, jedva cekam da krenu pripreme i prijateljske utakmice. Kvale za Ligu prvaka ce brzo.
  • Transferi - rasprave
    dalic je neznalica, debil i smece od covjeka i trenera.
    Isto tak kad pogledas popis za SP.. da definitivno sam uvjeren da pola tj tri frtalja Zone zna vise o nogometu nego taj govnar bez stava.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Bilo je titula i titula i "kanti".. ali Dubrava nije tak gorela, parking tak dugo ni gorel.

    To je samo jedan znak.
    Dinamo se vrnul dimo :heart:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    25 minuta nogometa tj nicega.
    Prvi korner za Hull .. dize se stadion na noge.. kod nas bi se navijaci iz dosade poceli gađati bakljama.
    Koje smece od nogometa.
  • 1.HNL 2025./2026.
    to znači da napokon možemo kupovati u tommyu?fakin

    Naravno da NE.

    1. ne kupuj od njih jer su njihovi sponzori.
    2. ne kupuj od njih jer su bili njihovi sponzori. Ko ih jebe nek krepaju.
  • 1.HNL 2025./2026.
    "Spektakularan kraj sezone!"Gringo

    Kako nije spektakularan kraj sezone?
    Dinamo osvojio suvereno prvenstvo i kup.
    Nije covjek bas nista pogrijesio.