Prvi filter čekanje na ticket pointu pol ćuke, drugi filter ulaz na tribinu čekanje 15ak min...
Minimalno 45min čekanja za ulaz na tekmu s ukupno ni 3 soma ljudi.................
Zanima me tko će sada po našem gradu provoditi aktivizam.....sinčić je pobegel u brussels, dosadašnji aktivisti su na vlasti.....tko će nam se valjati po cestama i trgovima??