ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Prije ću diplomirat neg dočekat neke studentske cijene :lol:

    Al dobro, "šta košta da košta" splati se
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Hnlovac

    Mediteranska prehrana je apsolutno najjaca, ali iz iskustva (ne osobnog, ali studentskog) najbolji eliksir za dug zivot je nerad. Kad se to dvoje iskombinira, nema sanse da riknes prije 90.
  • Shop & Web Shop
    ↪Božo

    Ja sam poslo upit i povratno sam dobio mail da ce mi se javit, al mi se tri tjedna nitko ne javlja
  • Stadion Maksimir
    Nije lijepo podcijenjivati i obezvrijedivati necije znanje i posao.
  • DINAMO PREDICTOR - Općenito
    @BlueNinja

    Lud si frende, svaka cast!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Reklama je nenadmašiva, fakat prekrasnu zemlju imamo :love:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪crophantom

    Ista stvar, dosta slabo pratim ove godine nit me pere neke feeling uopce oko nas na svjetskom. Uz to me malo i nervira ogroman broj sudionika i reprezentacija za cije igrace nisam nikad u zivotu cuo.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Ljubo

    Za državu koja je ratovala protiv nas u ne tak davnom ratu kaj je najjače od svega...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Index na glavnoj stranici ima zastavu Bosne i Hercegovine. — NitkoBitan

    ALi, hRvAti, NaSi dEcKi iZ bOsNe nE

    Strasan neugodnjak, ne vidim svijet u kojem bi mi bilo imalo simpaticno navijati za BiH. U svim utakmicama uvijek imas favorita i uvijek kad netko igra protiv Srba ili Turaka ima moju naklonost, ali hajp u Hrvatskoj oko Bosne na svjetskom mi je uzasan.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪NitkoBitan

    @jedan u nizu u nizu nije prezivio ovo otvaranje vjerojatno :lol:
  • Grad Zagreb
    hrvatska verzija riječi cringe — Hnlovac

    Moram priznat da mi je prijevod malko glup jer mi susramlje vise ima smisla za prijevod izraza "second hand embarrassment", a cringe nije isto sto i taj izraz, al ajde kuzi se na kaj se misli....
  • Mislav Oršić #99
    Najezio sam se od glave do pete i skoro pa rasplakao od srece...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪KtcGoat

    "Sta se bojis pcela haha, pa kretenu jedan, dvije pcele te ubodu umres, svakakvih ljudi ima, al dobro"

    Covjek je izvan ringa hodajuci meme :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪criticus

    Zeznuto je to s tlakom, imam frenda kojem se uvijek digne kad mu ga mjere
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Mene iz Zagreba razjebe kad me neko izvana nazove Zagorcem, mogu mislit kolko tek nekog Prigorca :lol:

    Nego, Hercegovci, kakav je postupak kad vas neko nazove Bosancem?
Home » Dino
More Comments

Dino

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo