• Nižerazredni hrvatski nogomet
    Jel za Bubamaru igraju ovi koji ne mogu proći u Prečkom ili je to sasvim druga ekipa?Mr Anderson

    Ovi kaj su počeli raditi pa ne stignu trenirati na nivou 4. lige.

    teren vrhunski, tribine, navijači, itd...Baneki

    Ovo je kompleks koji je Grad napravio za NK Prečko.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    A kaj nije tih godina i Zagreb bio u I. Yu ligi?Baneki

    Nema ga na mapi. Ni doslovce ni figurativno.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet


    Svaka čast! Kak ste vi uzeli bod Omladincu i onda izgubili od 041? :yikes:

    Ovo na kraju je bilo diskutabilno zaledje. Jbg, nema vara, a ovi rade dobar pritisak na suca. :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    showom u subotnjevečernjem terminu koji je praćen diljem svijeta i zbog kojega su mnogi eskivirali karačinu,masacusec

    ajmo ne pretjerivati...volio sam gledati Noćnu moru, ali da sam imao prilike u tom terminu za ovo o čem pričaš...
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Mapa Jugolige :smile:NORTE



    Mapa devastacije zagrebačkog nogometa. Jedan zagrebački klub. Čak i Sarajevo je imalo dva.
  • Transferi - rasprave
    Znači kako je čovjek iz ispravnog položaja tijela…

    932o7bpjm2y33wl1.jpeg

    Došao do potpuno pogrešnog koji je rezultirao neobranjivom kontrom i to sve u sekundi…

    61dgl2xwv1cklhz1.jpeg
  • Transferi - rasprave
    Lik je stoperčina, ali ima čudni stil igranja. Ama baš svaki put u fazi obrane ulazi u kontakt s igračem, poteže ga rukama ili za ruku ili za dres i radi faul. Barem sam tako vidio na ove dvije utakmice reprezentacije protiv Slovenije i Bugarske uz napomenu da su tamo sudili smiješni suci koji to ne vide kao prekršaj pa to nisu baš ni sudili, ali na normalnim europskim utakmicama su to sve faulovi. Ako glavni sudac to ne vidi, linijski vidi ko na dlanu. Zato ovo kaj je Beowolf napisao sa čestim crvenim kartonima nije nimalo čudno.

    Osim toga, protiv Bugarske je imao taj ispad kod njihovog gola, neuspješno i totalno nelogično izlaženje da Bugar ostane u zaleđu, a Bugar je kretao u završnicu sa svoje polovice.

    Sve u svemu, govorom tijela Pongračić zbilja odaje dojam klasnog stopera, ali kad ga se malo bolje analizira sklon je greškama. Možda ga zato Dortumnd neće otkupiti. A i mi smo dosta strogi prema stoperima općenito, tako je KTC apsolutno nezasluženo često proglašavan dežurnim krivcem za svaki rezultatski kiks Dinama. Bilo bi zanimljivo vidjeti reakciju javnosti na Pongračićev stil igre. Ali sam uvjeren da ipak nećemo saznati kako bi se dečko snašao u HNL-u. :smile:
  • 1.HNL - 29.kolo - Dinamo Zagreb-Hrvatski Dragovoljac - 03.04.2022. 17:00h, Stadion Maksimir, Zagreb


    Livaković - Theophile-Catherine, Dilaver, Franjić - Špikić, Mišić, Tolić, Bočkaj - Petković - Andrić, Oršić
  • Transferi - rasprave
    Spominje se otkaz Vahi.. ako postoji i najmanja sansa.. mislim da bi bili sigurni prvaci s njim..Imamo Dinamo

    Marokanci?
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    A lijepo je Beljo mogao igrati za Osijek II, ali ne - baš je tvrdoglavo otišao na posudbu.

    7tir99l98pf2zgen.jpeg
  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    Ne znam gdje staviti najavu pa evo ovdje…

    dq4a8ncygwy4jes1.jpeg
  • Shit of the day
    svoju ulogu samo što je dani olmo prošao kroz nju...db-izbjeglica

    Koliko je utakmica igrao za Dinamo II?

    Ogromna prednost druge momcadi je sto je krojena za razvoj igraca, a ne ganjanje rezultata.Nino Bule

    To je istina, a isto tako je istina i da se recimo ove sezone promijenio trener seniora i stil igre i formacija seniora.

    Sad pogotovo imamo paranoičnu situaciju da je trener Dinama II bivši trener Dinama koji je proglašen nesposobnim voditi prvu momčad, a trenutno trener prve momčadi je bivši šef omladinske škole koji je apsolutno promijenio sustav igre usred sezone.

    Danas je Kopić dao intervju da preferira 4-3-3, ali će ustrajati na svim kombinacijama sa 3 u zadnjoj liniji (3-5-2, 3-4-3, 3-4-2-1). A trener Dinama II stalno igra s 4 u zadnjoj liniji. Tko tu koga sprema i kome da mi je znati.