Post sa najviše lajkova je od deda kada je poslje skupštine napisao da drži Vlatku Peras za riječ za otkaze. — Zspkšis
Zvijezda je za ovaj nas Dinamo danas Dinamo iz nekih boljih dana. — Đeki Ćen
↪Kwedi
Di si ti, godinama te nema? — Papastrumf

Sutra rušimo rekordnu pobjedu u europi — Droljo

Uopće mi nije ugodno kad nas tovari nabiju sve tekme, ali možda neko zna točniji podatak, čini mi se da smo znali gubiti sve u sezoni protiv njih, a prvenstvena smo osvajali. — mali M

Jel ima neki insajder ovdje, navodno je Boromisa bio na razgovoru prošli tjedan? Meni se bolja opcija čini Mikić za SD — LaznjakProsineckog
Degutantno za čitat ova tema...
Koliko kritika od puka koji nema pokrića za to. — Majki2111
Dozvoljeno je plakati — Slavonski interpunkcijski znak
amo idioti sa razmišljanjem iz 19 stoljeća ga ne vole, — Slavonski interpunkcijski znak
Sinoc na utakmici zeljeznicar-velez bili braca i jozak — IstinaZaDinamo
Ne mogu Vehlez kao ni jedan hrvat u BiH, ali ovo je dobar potez po meni. — Georg Koch
