Comments

  • Transferi - rasprave
    Sad ima smisla onaj "sastanak" na grbavici :vomit:IstinaZaDinamo

    ?
  • Stadion Maksimir
    Najveći plus za ovu gradsku vlast je da je ispoštovala nogometnu tradiciju grada Zagreba.

    Prestalo se pričati o nebulozama u Blatu i Sesvetama ili nekakvoj Rugvici i koncentracija je na Kranjčevićevoj i Maksimiru. To je prva pretpostavka da se uopće krene sa izgradnjom stadiona.

    Pogodilo nas je nekoliko idealnih pretpostavki;

    1. Državu zbilja može biti sram kako izgledaju stadioni. Država ne bi trebala pa ni smjela sama raditi stadione, a upravo ovakav aktivizam izglasavanjem Zakona i suradnja između države, gradova i investitora kakav vidimo u Gorici i Rijeci daje nadu da se pitanje infrastrukture može riješiti uz minimalno sudjelovanje poreznih obveznika. I veliki su faktor naravno nadolazeći izbori.

    2. U Gradu Zagrebu imamo na vlasti opciju koja jednostavno ne smije pristati da se na mjestima gdje desetljećima pa sad već i cijelo stoljeće postoje stadioni kao mjesta okupljanja građana stadione potaraca i tu niknu samo i isključivo nekretnine i samo i isključivo komercijalni centri. Nisam siguran da li smo uopće svjesni koliko za izgradnju stadiona u Zagrebu znači da smo stali sa prepucavanjima oko lokacija.

    3. Rezultati reprezentacije i Boban na pozicijama na kojima je zadnjih 10tak godina.

    Pa jebi, ajde sad u realizaciju, ja sam optimist.
  • A ili B | Forum Igra
    Radio sam na recepciji dućana vjenčnica, svečanih haljina i odjela.Majki2111

    Šokiran sam da ih nisi i šivao.
  • Transferi - rasprave
    Nije jos minotu odigral za nas a bitne da se pluje. Nek pokaze koj zna pa bume vidli.Facke

    Znači platiti odštetu i dati mu ugovor na par godina pa “bumo vidli…”?
  • Transferi - rasprave
    Pitanje je ima li novaca i kakve du ambicijePeškaman

    Sa ovakvim pojačanjima kvalifikacije za Konferencijsku ligu.
  • Transferi - rasprave
    shvaćate kada se Stojković i Kačavenda oporave da će oni biti produkt klubaPeškaman

    Ta dvojica su produkt svoje obitelji kaj se tiče genetike, a Lokomotive i nekih manjih klubova kaj se tiče dosadašnjeg razvoja.

    U Dinamu mogu biti jedino projekti.

    Što će vjerojatno i biti, ali teško je sve karte baciti na dečke slomljenih prednjih križnih.
  • A ili B | Forum Igra
    Halteri ili bez?Neki tip

    Nikad nisam uživo vidio haltere.

    Ali blago onima koji jesu.

    Halteri.

    Arsenal ili Mancester City?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Nejasno je zašto Uprava nije ponudila Ugovor na 3 godine Petkoviću po istih 1,8 milijuna eura koliko mu je nudila Valencia.
  • Nogometni Stadioni
    doslovno isti render je HNS koristioBosskovitz

    Kako si ih skužio. :ok: :smile:
  • Dinamovi pub kvizovi
    ekipa Mihine bokseBBBaranja

    Prijelazni rok Sergeja Jakirovića.

    Minutaža Gabriela Rukavine.

    Udarac u okvir Josipa Mišića.

    Ima tu potencijalno dobrih imena za ekipu…
  • 1.HNL 2023./2024.
    Nije mi samo jasno zasto su ostavili jednu tribinu bez krova ali ok. Sretno im :grin:Infinity

    Vjerojatno kao Aviva Arena u Dublinu. Tribina za goste će biti niska i široka. Znači smisleno navijanje s gostujuće tribine praktički nemoguće.

    U svakom slučaju ne može gore nego kavez na Rujevici, ali zanimljivo da su ponovno mislili na to da gostujući navijači ne mogu doći do izražaja.
  • Nogometni Stadioni
    Jamči to i ovaj popratni sadržaj uz stadion. Zapravo, tu je stadion popratni sadržaj.Papastrumf

    Idealno za kupiti stanove u neboderima do i rentati ih igračima, trenerima i sportskom direktoru Rijeke.
  • Dinamovi pub kvizovi
    Evo nisam upućen u tehničke detalje, pozvan sam kao "pojačanje" u jednu ekipuemilperska

    Bez daljnjega je pozitivan potez održavanje kviza, ali malo kasne. Sve ok.
  • Dinamovi pub kvizovi
    Klub se naslonio na ideju koju već godinama provode na briljantan način pravi navijači kluba, a sramota je da i do sada nisu došli na koji od pub kvizova.

    Na navijačkom kvizu nema kotizacije. Fakat sramota da klub ne može organizirati da nema kotizacije ni na ovom kvizu.
  • Dinamovi pub kvizovi
    Dolazi li i premdsjednica? :)emilperska

    Ona nastupa.

    Ime ekipe "Prva koverta kluba."