Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo Osim dovođenja pojačanja, želim etabliranje mladih snaga - Pavića, Stojkovića, Kačavende i Mikića (u nominalno slabijim utakmicama), pa možda i Bakovića i Cutuka isprobati, te pratiti kako Horvat diše jer je njegova ppzicija pretrpana
I ne, ne zanima me "svaka nam je utakmica bitna, ne mozemo s klincima" jer ocito sa seniorima jebeno NE IDE, pa ako već gubimo, radije bih da klinci skupljaju iskustvo i uigravaju se nego da Ristovski hropče u 35oj, Ademi je tko zna gdje na terenu, KTC po ko zna koji put sam drži cijelu obranu i slične stvari koje gledamo godinama.
Talenta imamo i treba razgovarati s Bjelicom o vođenju klinaca na pripreme i ubacivanje jednog dva tri, koliko god, neka igraju po poluvrijeme, pa 60 minuta, pa cijele utakmice.
Jer kao i uvijek, kao što je bilo i prošle sezone sa Sučićem - najveća pojačanja su se uvijek sakrivala u našoj akademiji, samo im treba dati da igraju i da griješe.