Comments

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovaj ante iz konzuma bi mogao mozda reci i neke druge parove sta misli tko ce dobit, vidi se da zna znanje
  • Shit of the day
    Tetak je očajan jer je star, debeo, bolestan, bacio život u ništa, ništa nije stvorio, napravio i ostavio svijetu.deda

    Ajmo ne ići u ove vode i vrijeđati nas ostale koji smo stari, debeli, bolesni, bacili život u ništa, ništa nismo stvorili, napravili i ostavili svijetu....
  • 1.HNL 2026./2027.
    Najbolje pojačanje hajduga ovo ljeto će biti junior Dinama koji nije bio dovoljno dobar za juniore Dinama.

    Tolika je razlika između nas.
  • Shit of the day
    Da mi je hajdučki optimizam Frane Maršića u mome životu, oko bilo čega, bio bih toliko sretnija osoba

    Doduše, to bi vjerojatno značilo da bih, kao i Frane, bio granično mentalno zaostala osoba
  • 1.HNL 2026./2027.
    daj Bobane dovedi barem nekog portira novog ili prodavača u shopu, muka mi je ovo sve čitat!!!!!!!!!!!!!!
  • Transferi - rasprave
    Nikad nije bitan sadržaj, bitan je osjećaj kad vidim da se nešto kuha....
  • Transferi - rasprave
    "Eh moj Paggini, šta te veseli u životu? Jel uspjeh u poslu, ljubav, prijatelji? Putovanja?"

    "Eh ne mogu ti objasniti, kompleksno je..."

    Kompleksno:

    xUjwXDQ.png
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko


    I još carčina u Radiohead majici, toliki je car da mu je zicer King Of Limbs najdraži album
  • Shit of the day
    Ne mogu shvatiti ozbiljno čovjeka koji izgleda kao da radim najkretenskijeg mogućeg lika u Skyrimu
  • 1.HNL 2026./2027.


    Elitno nedobivanje kartona
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    gle, trojka je bila skok jer se išlo iz 2d u 3d

    Ovdje bi ta razina skoka bila kad bi se izmislila 4. Dimenzija
    Hnlovac

    ako npr ovakve stvari nisu skok, onda ne znan. Uz cilu grafiku i sve ostalo :grin:don

    Pa gle ajmo ovako - ako naprave skok kakav je bio od RDR1 na RDR2, reci cu da je to SKOK. Jer RDR2 je stvarno toliki bolje igra u svakom aspektu od RDR1, e tako nesto ocekujem! S tim da obozavam do kostiju obje RDR igre, ustvari sve TRI (ili cetiri ak brojimo i undead nightmare) HEHEHE

    Ali s obzirom da nisu kurca od igre pokazali, mogu nagadjati sta ce biti, a sta nece...
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    pa to je GTA. Kada bi bilo drugačije to više ne bi ni bila ista igrica niti bi volia to ka šta virujen ni velika većina. Grad i priča iza toga.don

    Pa gle, ja sam igrao i GTA na Ps1, pa ti mogu iz prve ruke reci koji skok je trojka bila u odnosu na te prve dvije hahah, a to ocekujem i od ovog nastavka ak je kostao jebenih 3 milijarde, takav skok
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    stvarno misliš da će u današnje vrime, uz sve moguće AI alate izać upgrade verzija GTA V? To bi bila prevara stoljeća.don

    Pa referirao sam se na mehanike igre, gameplay, način igranja jel. Sve će to biti isto kao GTA V, samo ispoliranije. Pucanje će imati ljepši feel, ali će u principu biti isto, naprimjer. Isto kao i vožnja, isto kao i gradovi.

    Kažem, to je moje predviđanje i shvaćam da je ljudima to i više nego dovoljno, ali meni, koji sam ipak patricij za razliku od ovih bogatih plebova, treba više do toga ako već pričamo o 3 milijarde dolara.
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    Pacho i ekipa u GTA u ekskluzivnim ultimate edition sakoima iz ducana kojima sirotinja nema pristupPacho

    Izašli su novi screenshotovi kako ce gta6 izgledati za sirotinju koja neće kupit exclusive editionHnlovac

    Jebemti toliko sam sad umro od smijeha da sam ljut na sebe sto sam siromasan, a ne na Rockstar....