Realno da takvu utakmicu ima Nevistić kao danas Zelenika mislim da bi se istok do kraja srušio… od komentara. Totalno je van utakmice. Iako nije mogao ništa za gol. — IceMan
Belcar igra jako lijepu utakmicu.. — San Lorenzo