ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Sajla


    Buraz, kakav je ovo mrtvi lineup - Portugal the man dobiju second billing, mrtvi david cross je tu, a built to spill zakucan pred dno....
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Čestitke Varaždinu, od danas ih zovem NK Koeficijent!
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Šafarić se momački usukao u tu košulju
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Kakav Bakrar, kakvi bakrači, MILJU ZA DABRU COLTAJTE
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Nema mi ljepše stvari nego vidjeti Umbro natpis i logo na dresu, to mi je baš teška romantika još uvijek

    Jedino Kappa je blizu te romantike
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Realno da takvu utakmicu ima Nevistić kao danas Zelenika mislim da bi se istok do kraja srušio… od komentara.

    Totalno je van utakmice. Iako nije mogao ništa za gol.
    — IceMan

    Nek si ga prozvao ahahahah
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Ali stvarno, poslije ova zadnja dva dana krvarenja od očiju od kvalitete nogometa, ovo je rapsodija za gledati

    A i lijepo je ustvari navijat za hrvatski klub
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    "Možeš ti igrati savršenu obranu 90 minuta, savrseno postaviti taktiku i netko ti pukne sa 30 metara u rašlje i zabije"
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Belcar igra jako lijepu utakmicu.. — San Lorenzo

    Da, dečko je osmica čista, a naravno da neće na šestici igrati kako zna i može. Šteta protraćenih 6 mjeseci, mogao se nastaviti razvijati u Varaždinu
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Dajte Bočkaju cigaretu na poluvremenu da se ne izduši cijeli
  • Statut GNK Dinamo
    Dečki, tema je takva kakva je, jasno je da će doći do viših emocija, ali molim bez vrijeđanja, shvatite ovo kao upozorenje
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    Mislim, Mackaye je to brijao u Minor Threatu i dalje, fkt sumnjam da su ostala dvojica brijala na to.

    Kad smo kod Picciotta i album koji me prebacio na """"emo""""

  • 1.HNL 2025./2026.
    Da taj išta vrijedi, odavno bi on u Loksi bio
  • Shop & Web Shop
    ↪miro


    Haha a istina
  • Shop & Web Shop
    Otvori pa vidi velicine, rjesavaju se zadnjih zaliha jbg
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo