UCL - 3.pretkolo - Ferencvaros vs Dinamo Zagreb - 16.09.2020. - 19:00h - Budimpešta - Groupama Imali smo već više puta te rasprave i naravno da tu ne postoji neko unificirano stajalište nego svatko gleda na svoj način. Generalno protiv Rijeke i Osijeka nemam ništa i čak će mi biti drago da prođu. Riječani su mi bili poprilično iritantni u vrijeme kad je došao Volpi i kad su mislili da je sad cijeli svijet njihov pa su osjetili potrebu ući u "fajt" s nama i tovarima kako bi pokazali da su sad i oni bitni. Kasnije su se primirili i generalno su mi čak draži od Osječana.
Osječani su sad u toj fazi kad u kojoj su Riječani bili u to vrijeme. Sad oni pričaju o nekakvoj dominaciji iako realno još nisu na toj razini. Što se tiče Bjelice, nisam nikad skrivao da mi je drag trener jer je utjelovljenje onog što po meni trener Dinama treba biti. Znači nije smatrao da je cilj umiranje u ljepoti i zabijanje 5 golova u HNL-u nego je cilj bio složiti momčad za Europu i u tome je uspio. Postao je trener Osječana i to je dodatni razlog zašto bih volio da prođu...bez obzira što mi inače igrači i treneri nakon odlaska iz kluba više uopće nisu bitni. No ovo je dijelom i zbog Mamića. Zamislite da Bjelica sad napravi dobar rezultat s Osjekom.
Što se tiče Hajduka, da se ne lažemo, drago mi je kad ispadnu. Puno previše je tu zle krvi i pametovanja da bih im želio prolaz.