ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Lovro Majer
    ↪Carrasco


    A dobro sad, sustav igre je bio takav da smo imali 3 defanzivna vezna, Lovru i 2 napadača. Sve akcije su išle preko njega i nije ni toliko čudno da je imao većinu ključnih dodavanja. No mene baš nije oduševio jučer, dapače.

    Znam da je dosta popularan među navijačima Dinama i svi vole njegove "fensi" poteze te mu predviđaju veliku budućnost, ali za mene je Ivanušec apsolutno bolji i korisniji igrač. Nema dribling kakav se navijačima sviđa, ali mi je puno konkretniji.
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    S jedne strane, prvi smo u skupini nakon što je odigrana polovica utakmica, ali moramo reći da je tome pripomoglo dosta sretnih okolnosti. Iduće kolo idemo u goste Austrijancima koje smo sad pobijedili, ali imali smo igrača više cijelo poluvrijeme, a njima je nedostajao kapetan Liendl koji im je navodno pola momčadi. Bojim se da će utakmica u Austriji biti dosta drugačija od ove jučer.

    Ne znači to ništa jer ni Feyenoord ni CSKA ne izgledaju kao ne znam kakve momčadi, ali činjenica je da mi tu nismo nikakvi favoriti.
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ma ja čak garantiram da bi u nekim prijašnjim sezonama sada umjesto 5 bodova imali maksimalno 1. Obično smo utakmice kao protiv Feyenoorda i CSKA gubili. Čak i ovakva kao ova sinoć se na neki ludi način uspijevala izgubiti. — marcio amoroso

    Baš to želim reći, ali naravno da je pobjeda pobjeda.

    Druga je stvar što mi Zoki svojim prisustvom ubija atmosferu i zadovoljstvo zbog toga.
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪marcio amoroso


    Ne znam što bih ti rekao. Generalno si u pravu jer kad pogledaš da smo pobijedili bez da su Austrijanci puknuli po našem golu, to je ono što obično preferiram. No teško se oteti dojmu da za ovaj defanzivni učinak dio nije toliko zaslužna naša obrana koliko totalna bezidejnost Austrijanaca kojima je očito jako nedostajao kapetan Liendl.

    Dodaj tome da smo skoro cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više i nismo uspjeli složiti konkretnu priliku. Dobro je @Zambatine škude rekao, nevjerojatno je kako se sreća okrenula. Sjetimo se samo koliko smo se nekad ranije znali mučiti za gol i koliko smo nesretnih golova primili. Nema šanse da bi prije 10 godina dobili ovakvu utakmicu.

    No generalno da, apsolutno uvijek biram pobjedu uz lošu igru ispred bilo kakve lijepe igre.
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Od postave tko je sam predviđao samo Orša umjesto Kastratia — Navijač Dinama

    Ne kužim. Nisi očekivao Oršića u prvih 11?
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ma mislim da je ovo romb odnosno 4-3-1-2. Zapravo barem se nadam.
  • Nogometni Stadioni
    Mislim da će to napraviti u istom trenutku.
  • Kutak za grafičke radove
    Kad već spominjete grb, naravno da su Austrijanci opet stavili grb sa zvijezdom, ali o tome gdje samo svi nalaze tu verziju grba mi se uopće ne da. Njihov problem.

    Nego kad već kolega spominje 80-te, baš si mislim koliki je apsurd bio u bivšoj državi da se jedan klub u ligi zove Crvena zvezda, a svi klubovi moraju imati taj simbol (crvenu zvijezdu) kao dio svog grba.
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪deda


    Kod njih niti jedne novine nisu objavile, ali napisano je na Snetu da na nekom njihovom forumu piše da se radi o kapetanu Liendlu i lijevom beku Scherzeru.
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    Pochettino je sad realna opcija. Trebao je i ranije doći. Ovo Solskjaerovo je ispod svake razine. On zna složiti igru samo kad protivnik pritišće pa imaš puno prostora. To je puno, puno premalo.
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    ↪Crusades1986


    Ovo stvarno dugo nisam vidio. Zadnji igrač Uniteda 20 metara u protivničkoj polovici, a igrač Istanbula sam na centru...pri rezultatu 0:0.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Mališan


    Kako stvari stoje, Biden skoro pa sigurno. Nisu još prebrojani svi listići, ali moralo bi se dogoditi stvarno veliko iznenađenje da se nešto okrene.
  • Europa Liga - 03..kolo - Dinamo Zagreb - Wolfsberger -05.11.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Carrasco


    Sve si pobrkao. Stojanović je pozitivan od prije, u ovih 4 je još Leovac, ostalo su klinci i Krznar.
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    ↪Kwedi


    A koliko desetaka milijuna gleda muški Liverpool - City? Želim reći da kad bi kod nas zanimanje za ženski nogomet bilo u istom postotku kao tamo, dobio bi stvarno mali broj ljudi koje to zanima.
  • 1. HNL 2020/2021
    Boro Primorac v.d. trener.
Home » xavier
More Comments

xavier

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo