ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Za 5m smo onda barem mogli dovest mladog 20 god reprezentativca Frigana

    Ako vec ne gledamo cijelo trziste
  • Transferi - rasprave
    ↪Hrc-Vg


    Kad dovedes lokalnog trenera pa je odusevljen lokalnim igracima koje si prije nije mogao priustiti..
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    ↪IstinaZaDinamo


    Za pesimisticne oprostaj
  • Transferi - rasprave
    ↪Miro Vugrinec


    Ako si u pravu u Dugopolju ce ekplodurat pa ga za par mjeseci evo nazad..
  • Transferi - rasprave
    ↪Miro Vugrinec


    I prije toga se nije nametnuo u Varazdinu i nis posebno u slov Goricu, ali da to je profil igraca za Dinamo..
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    ↪deda


    https://www.fenerbahce.org/haberler/futbol/2023/8/ailemize-hos-geldin-dominik-livakovic

    Njohov web, google translate na eng
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    ↪deda


    Ali oni su objavili 6.65 + bonus + naknada

    "6.650.000 Euro + 950.000 Euro bonus, excluding the training fee."
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    ↪deda


    Zas ti je 6.4 onda Livi
  • Transferi - rasprave
    Doveli smo ga da se nasi izlazni juniori mogu kaliti u Bravu / Loksi, a da inamo dovoljan broj stopera.

    Za hnl je 90% tekmi dovoljan.
  • Transferi - rasprave
    ↪i more je plavo


    Jakirovic nije nikad imao love za igrace..
    Snalazio se s obim sto je mogao dobiti.

    U Dinamu treba gledati preko Brodica..
  • Transferi - rasprave
    Ja vec par rokova ocekujem ovo sto se dogada danas, davno sam crtao worst case scenario formacije..

    @i more je plavo nabrojao sam samo par primjera koji me najvise bole sto zbog nesrece (Bosko) sto zbog ??? Kad su dolazili
  • Transferi - rasprave
    ↪Jaro


    Nije tako jednostavmo. Imali smo gro talenata koji su se unovcili, imali smo povremeno Lp. Mamic je potkraj ulupao skoto 25 m u igrace od kojih mozda necemo vidjeti pola od tog
  • Transferi - rasprave
    ↪deda

    Jasno, samo je pitanje kolko.

    Izmedu Boska :cry: 4m, Stefulja 1m, Jurica 1m, Bockaja 2.7m, Perkovica :groan: 2m, place Drmica 1.5m nije malo kapitala koji se (vjerojatno) nece oploditi..
  • Transferi - rasprave
    ↪deda


    Ustede koje su napravljene u kolovozu ce se samo marginalno vidjeti u 2023. Uz inflaciju i prodaje nema sanse da ce troskovi biti manji.


    @Orc nitko nije rekao biber, ali svi gledaju samo jednu stranu i razbacuju se.

    @Facke znas srecom se uvijek nasao neki Olmo, Gvardiol, Majer neka LP pa nismo bankrotirali..

    Potrosimo li sve i ne udemo li u LP iduce godine prodajemo Baturinu prvom ponudacu..
  • Transferi - rasprave
    ↪marcio amoroso


    E to ovisi o svim drugim rashodima.
    Dakle Dinamo bez uefe i prodaje igraca zaradi nesto vise od 10 m eura, a ima od 40 do 50 m troskova (placa, odrzavanja, organizacija, hladni pogon i ostalo).

    Dakle svaka uprava u svaku godinu krece sa minusom od kojih barem 30 plus milijuna eura. Sto je bio razlog da se objavi ogranicenje istih.

    Ne kazem da ne mozemo nista uloziti, ali 20 ne
Home » Dinaminjo
More Comments

Dinaminjo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo