Comments

  • Transferi - rasprave


    Nisam rekao da ih mora pkatiti odjednom
    Samo dam rekao da nisi u pravu kada velis da ce sigurno jos neki novci stici iz 2020-2022

    To kaj radisu zivotu, sry, nije relevantno.
    Upoznao sam hrpu ljudi koji potpisuju ugovore na cifre od kojih glava boli, a ne kuze osnovne fin pojmove.
    Gledaju samo jednu brojku i to im je ok.
  • Transferi - rasprave


    Ti ocito ne razlikujes prihode od potrazivanja.
    Fin izvjestaj se sastoji od rdg i bilance.

    Kada se igrac proda, to je prihod u rdg i potrazivanje u bilanci (za placanje). Isto tako je i rashod u rdg ako igrac nije potekao iz skole, ali to trenutno nije primarno.

    Dakle prodaja iz 2022 je u prihodima iz 2022, ali ne mora biti u bilanci. Da postoje neke velike rate od prije 31.12.22. u bilanci bi bila iskazana potrazivanja.

    Njih zaista ima, ali skoro pa su beznacajna sto dakle znacida je vecina rata naplacena i od starih transfera nema znacajnog priljeva novca
  • Transferi - rasprave


    U onom proslom nema tvojim famoznih milijuna od proslih prodaja..
    Samo tolko, a ti pricaj sto zelis
  • Transferi - rasprave


    Ajde procitaj financijski cijeli pa onda pricaj
  • Transferi - rasprave
    Vise sam lud od svega ali vrti mi se stadion u glavi.

    Sto ako Vlada trazi od Dinama jamstva da ce osigurat kaj ja znam 50 milijuna za novi Maksimir..
  • Transferi - rasprave
    Imamo u svojim redovima 6 i 8, zove se Robert Ljubicic.
    Ima pluca, ima ubacivanje iz drugog plana.

    On naravno nije 6 kakav je Misic, ali Misic je jedan od rijetkih u svijetu nogometa. Ljubi kao alternativa Misicu na 6ici treba 8ica koja puno vise sudjeluje u kreaciji od npr Bulata, ali za podic energiju ekipe kada pada je odlican

    Kao 8ica nije plemenit razigravac, ali niti je Ademi pa je funkcioniralo.
  • Transferi - rasprave
    Ovo lici na premiership january panic buy..

    Nismo ocekivali da svi traze odlazak pa nismo pripremali zamjene na vrijeme..
  • Transferi - rasprave
    Mierez idealan za Eutopu gdje Dinamu u dominaciji konkurira samo City
  • Transferi - rasprave
    nema jer nije prvo i osnovno besplatan
  • Europski koeficijent
    U svakom potu oba natjecanja ima mina..
  • Transferi - rasprave
    Dinamo ulazi sa cca 30 mil eura minusa u svaku sezonu,naravno da smo bogeci..
  • Transferi - rasprave
    sve u trenu tranafera puno mladi od Luke u ovom trenu
  • Transferi - rasprave


    Mozda zato jer P dogovata jedan posao a Simic i ekipa Alzircapa je stopirano
  • Transferi - rasprave
    pa laj nije on tamo godinama uz posudbe