Bome smo i mi (Dinamo) sila, Ivanušec asistirao, Petkan zabio, Livaković standardno siguran, Šutalo igrao i za sebe i za Vidu zbog čega je i izgorio od grčeva...ne vidim neku suludo veliku razliku u kvaliteti naših igrača i nekoga tko igra ligu petice svaki vikend.
Ali kakva je to mrljetina od igrača, dobije loptu na petercu i brlja po lopti, baca finte, ovdje ju opizdi s 20 metara i probije i Van Dijka i golmana i mrežu. :lol:
Nadam se da ga neću ureći, ali Šutalo igra strašnu utakmicu...par trenutaka prije gola je izletio, presjekao jednu loptu i započeo naš napad.
Generalno jako dobro poluvrijeme svih.
Ako ništa, rješit ćemo vječno dilemu, ni Modri ni Plavi nego Les Bleus.
Inače, pridružujem se onima koji pozdravljaju ovaj i ovakve poslove, godinu dana izignorirat haeneldžije i na rukama će nam nositi proizvode iz svoje bašče.