‘Vrijeme će pokazati je li bio pozitivna ili negativna osoba u povijesti Dinama. Nakon toga ćemo moći dati ocjenu.’
Ima 280 milijuna dokaza da je negativan, najgori u povijesti kluba. Odvratna izjava, kako te nije sram ovo javno reci pa cak i da mislis. Sve su to ista govna. Do cistacice potjerat van!!!
Ta sezona nije samo plod cinjenice da nismo bili prvaci 2 godine, proslo je 17 godina od tada i svasta se promijenilo. Mislim da takav boom necemo vise nikad imati, barem ne u bliskoj buducnosti, ma sto da se dogadalo u HNL-u.
Kakvo je ovo izrugivanje sa sacicom onih koji nisu odustali i zadrzali grupu na zivotu?
Znas u to vrijeme nisu svi bili placenici, ima nas koji smo na istom putu vec godinama, bez stanki, pauzi i odmora od stadiona
Pa chat valjda sluzi da se u njemu moze pisati o svemu i svacemu, bez posebne konstruktive koja se zahtjeva na ostalih 100 tema. Ne kuzim u cemu je problem uopce
Cak i da si bio u pravu za sve sto si napisao, koja je poanta ovog? Hoce li se znati sad ili za 5 sati da je netko dosao/ne dolazi? Kao da trgujemo dionicama pa nam je svaka minuta bitna