• Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Prekjučer minirana pruga u Poljskoj koja služi za slanje pomoći Ukraini,gori Vjesnik ,šta je next . Srbi i niko drugi. Pro Rusi jebeni. Komentari za vrijeme i nakon utakmice ,baš na ovaj dan. Komentator je najveće zlo što postoji. Sram da ga bude. Čisto sumnjam u teorije zavjere. A smradu novinarskom želim da komentira i dalje sve Hrvatske tekme i naše pobjede pa nek se jebe i trune iznutra,neka ga mržnja jede
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Majer mora igrati ako se dovode igrači koji ne igraju. Šta to Matanović igra u Fraiburgu? Majer je doktor nogometa za kompletan vezni red ,plus sve što je odigrao za tešku bilo je više nego dobro. On je zvao Vlašića isto kad nije igrao. Prevara od trenera
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Na ovu loptu se Nevistić baca tek kad udje u gol , kasni ko stream
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ko na Euroviziji uvijek moraju biti u finalu:rofl:
  • Tribine
    Kako znaš da je trebala i biti ,gledaj tekmu i bez brige
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Imali šanse da neko kaže klaunu Jarniju da uzme košulju bar broj veću, jer u ovoj neće dočekati kraj utakmice. Barem broj je manja ,otvorila se na škembi i samo što dugme ne razbije kameru od nove TV. Ovo dugo nisam vidio. Od najružnijih sakoa koje ima još od vremena dok je igrao u Španjolskoj sad je i košulje počeo nositi iz tog vremena. Razlika je jedno 30 kila ko brat bratu:rofl: :lol:
  • Ostali Sportovi
    Pa možda i Joshua nekog konačno pobjedi ,ako izgubi treba ga izbrisati sa svih listi kao da nikad nije ni postojao
  • Guzice i Sise
    prvo slika pa onda puta za godine :rofl:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Dečki koji dobri, danas mi sinu mom 18 rođendan. Ponosan sam na njega ,i jako sam sretan danas ,samo da podjelim svoju radost sa svojom zonom
    Živjeli mi i blagoslovljeni bili svi vi i vaše obitelji. Ljubi Kujtim :heart:
  • Transferi - rasprave
    ma sve stoji , nadam se da će konačno početi razmišljati svojom glavom a ne slušati ljude oko sebe. I Dalić a i oni su ga i doveli u tu situaciju gdje jeste. Otišao Turcima a mogao je postati legenda kod nas. Dobro,treba probati razumijem. Sad je probao i vidio da on više nij klinac da sjedi na klupi nekakvim Telecima koji su gledali svjetsko samo na telki a ne osvajali medalje i lak trebao je i osvojiti nagradu za najboljeg golmana da ga nisu pokrali. Doma mu je najbolje
  • Fran Topić #30
    a njemu je vrijeme igrat nogomet ,ako je to BiH zašto ne . Otići n gdje na zapad i čekati mrvice a već si izgubio pola godine meni mu bilo dobro. Znam da nije do njega ali taman je proigrao bio u Zrinji. Jako teška odluka je pred njim i njegovom teamom
  • Sandro Kulenović #17
    Baš ga je tu navukao lagano Kule ,ovaj mu jadan nešto objašnjava a Kule pije vodu i gleda na drugu stranu kao da ga i ne sluša i ne jebe mi dva posto . Mislim ozbiljno da je zbog toga i izgubio traku dokapetana
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    samo da ne bude sranja zbog ovih novoosnovanih ćacija , neka Bosna dobije i nek se raja raduje a Vice i njegovi neka se pate