Comments

  • Transferi - rasprave
    Så livijem bi prošle sezone uzeli naslov sa 10 bodova prednosti. Najmanje. Obranjeni penalčići,oni izgubljeni bodovi iz jednog udarca na gol, a da ne pričamo što obrani i ono što meni trebao ,mrtvace tu i tamo. Primjer jučer ,ista situacija jedan na jedan gdje Neva baca glavu u stranu i bježi od lopte ,livi ne skida pogled sa lopte i zatvara kut a ne smiri na prvi trzaj. Ajmo livi,vraćaju se doma. NIKAD nisi ni trebao otići. Platite ako treba šta god traže i vraćaju djete doma Zvone
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čestitke igračima i stručnom stožeru, još jedno ljeto uz našu Hrvatsku na najvećoj sceni. Neka pati koga smeta :heart:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    znači i kad pogriješio nisi pogriješio :lol: Facke ti bi bio legenda i kao komentator a i kao voditelj. Jela i ti u duetu :lol: :heart:
  • Transferi - rasprave
    meni je Ljubičić najbliži što imamo šestici ,puno bolji od jagušića defanzivno a jagušić bolji ofanzivno. Opet tko zna kakve su ideje sa njim . Definitivno ga se treba dovest ali i riješiti se par veznjaka pod must
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ma ovaj je pošten dečko al nezna komentirati :razz:
  • Transferi - rasprave
    gdje ćeš njih dvojicu prirediti ,ni slične pozicije i uloge u momčadi ,ali i ja bih ga momentalno doveo
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    sad zabiti za 3-1 i neka se Libi lagano zamjeni uz neku"povredu" da ne bude u momčadi sljedeće 4 tekme :wink:
  • Trener - Mario Kovačević
    pa predpostavio sam . Ali neka barem ni ne ide ciganima
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    i bio kod Mišketa na tečaju field goala
  • Trener - Mario Kovačević
    ma znam , ima jedan ovdje što ga tetovira na podlakticu uskoro,ako već nije :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Ja se iskreno nadam da će se ići po malog Jagušića,prvo što mi se svidja kako se razvija,drugo što ima glavu na pravom mjestu, misli o sebi i svom mćnogometnom razvoju,drugo i ne manje bitno je da smatram da će dobiti više šansi kod nas nego bilo koji drugi stranac . Njegove će se greške i lošije partije istrpiti. To j činj nova dok se stranci gledaju pod povećalom. Villar je plaćen 3 mil,kapetan Granade sa top cv i svi smo očekivao za 3 milje top igrača koji će odmah biti nositelj. Kaže ko kaže suprotno. A za malog Jagušića bi ko iz topa dali 3 milje i meni imali odmah ista očekivanja. Po meni vrijedi i 5 milja
  • Guzice i Sise
    Kako ženi lijepo cvike stoje
    A ekipa koja je uzela Bennacera na nož ,sad je valjda svima jasno da je on žrtva . I da od sad ima opravdanje za sve jadan. Mnogi od nas sa jednom ženom jedva izlaze na kraj ,a on se biti sa dvije . I opet sve stigne ,tu i tamo zakasni na trening par minuta . I još neko kaže udebljao se . Da je loš bio bi ko grana mršav . A on se još i popravio. Nadam se da neće otkriti ovu temu jer će i 3. Naći vrlo brzo . I odmah problem, treba naći kuma , a naš@Krizy čeka u niskom startu .jedna svadba manje više :rofl: