Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Tako je, i mene tada kao navijača Dinama taj klub nije interesirao 3%, 15 ljudi na tribini, napucavanje u Europi radi profita jedne obitelji.
Cibona se nije pomakla sa mrtve točke vec 15 godina, i zaboli me kifla za njihove rezultate, samo mi je nepojmljivo to da imas priliku uci u Euroligu dovuc neke sponzore napokon, pa i da budes kanta za napucavanje uzet ces nekaj od ulaznica i malo razbudit kosarkaski dio navijaca i mozda pokrenut priču na bolje.