ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    Bome Jakir ima vojsku iza sebe ovdje, isprike na kasnom uznemiravanju. :lol:
  • Bivši Igrači & Treneri
    1. izmjena Jakira gol i asistencija — don

    Izmjena jer je lik vjerovatno slomio nogu, a ne jer je Jakir neki vizionar.
  • Ostali Sportovi
    Najveći uspjeh dugavljanskog momčadskog sporta u povijesti! :cool: — ksapi

    A Zelengajev “The Invincibles” prije desetak godina ko jebe.

    Čestitke na prolazu, valjda nebuš u sukobu interesa ako Odema dode u ponudu kladionica :lol:
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Čak se u par navrata preglasno pjevalo, malo mi je smetalo za uši.

    Mislim da od sada idem na Zapad gore kad otvore, tamo je tiše i pristojnije.
  • Marko Zebić #42
    Smijemo se drugima kad uzdižu svoje nakon dve dobre tekme.

    Bravo za Zebica, samo neka je strpljenja i bit ce važan kotacic jednog dana.
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Hajduk (HNL 25/26, 34. kolo)
    Dinamo - Hajduk 2:1, Beljo.
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Varaždin (HNL 25/26, 32. kolo)
    Dinamo - Varaždin 4:0 Galesic
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Rijeka (HNL 25/26, 30.kolo)
    Dinamo - Rijeka 2:0, Beljo
  • Sergi Domínguez #36
    Sergi je naš najbolji stoper i zlata bi nam vrijedio da ostane jos jednu godinu kod nas, ali isto tako mislim da nije kapacitet za Barcelonu i da se nece nešto naigrati u najboljim momčadima svijeta.
  • Zona Dinamo Predictor || Vukovar 1991 - Dinamo (HNL 25/26, 29.kolo)
    Vukovar - Dinamo 1:5 Zajc
  • Kupujem | Prodajem
    ↪Mihael2305


    Pogledaj na ovoj stranici (https://rrr.lt/en), ili na Njuškalu da ti skinu sa nekog karambola.
  • Zona Dinamo Predictor || Gorica - Dinamo (Hrvatski nogometni kup 25/26, 1/2)
    Gorica - Dinamo, 0:3 Vidovic
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Osijek (HNL 25/26, 28.kolo)
    Dinamo - Osijek 3:0, Beljo
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Tako je, i mene tada kao navijača Dinama taj klub nije interesirao 3%, 15 ljudi na tribini, napucavanje u Europi radi profita jedne obitelji.

    Cibona se nije pomakla sa mrtve točke vec 15 godina, i zaboli me kifla za njihove rezultate, samo mi je nepojmljivo to da imas priliku uci u Euroligu dovuc neke sponzore napokon, pa i da budes kanta za napucavanje uzet ces nekaj od ulaznica i malo razbudit kosarkaski dio navijaca i mozda pokrenut priču na bolje.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Koji kurac!?
    Novi front se otvara? Pre dobro je u dinamu, nema canjuge, mamića pa se ne zna kud sa sobom?
    — Droljo

    Pa mozes li si zamisliti da Dinamo upadne u neku financijsku krizu i proda svoje mjesto u Ligi prvaka ni više ni manje nego četnicima ?
Home » Str1nger Bell
More Comments

Str1nger Bell

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo