Ima smisla. Gledajući stadion ovako u radovima, djeluje bolje od 90% prvoligaških.
Sjećam se neke tekme na još nedovršenom sjeveru, sa mehanizacijom ispod tribine, bilo nas je dvjestotinjak :cool:
Tu se dobro vidi kako je cijela tribina natkrivena (prateći liniju krajnje desnog stupa na jugu), i prvi redovi će kisnuti tek u ekstremnim situacijama. A kakve smo kur*eve sreće…