svatko pri zdravom razumu zna koji je pravi i prirodan put za Dinamo. Dovođenje mladića (našeg porijekla ili s govornog područja koji su itekako svjesni dresa i očekivanja) — antecacic
zjebal sam i zaboravil na potkast — Thor
Dobro je rekao da tehnički nisu top, ali da se puno više radi na snazi — Mr Anderson

Jel film dobar kao filmski klasici turski Rambo i turski Superman? — Pacho


