Comments

  • Transferi - rasprave
    I jel potpisa taj Ojeda više?
  • dZG - Članstvo
    Jedino objašnjenje što sam našao: osoba mora zatražiti od Porezne uprave izdavanje OIB-a.Toni90d

    Postoje li na netu neke upute na proceduru korak po korak kako to napraviti? Zalijepimo to negdje tako da i lijene poguramo, da im je to "na dva klika".
  • dZG - Članstvo
    Zato sto je prijelazna godina.NitkoBitan

    al ne vidim problem tu, racunas sce koji su se uclanili id 1.1.2024 + ove iz 12.2023 sto su im produzili do keaja 2024. Ove ostale kojima jos "vrijedi" uracunas kad i ako produze clanstvo. Plus pa valjd za izbore moras znat popis ljudi koji ima pravo glasa. To je kompleksnije nego broj clanova u 2024.
  • dZG - Članstvo

    A zašto ne?
  • dZG - Članstvo

    Zar nije da online za klince svejedno moras skidati pristupnicu, potpisati i skenirati? Pretpostavljam da to neko mora pregledati i rucno prpduziti, dok za nas ide automatsko produzenje.
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Malo ljudi adresira to ali ovim lopovima koji prodaju hrenovke u kamenu treba zauvijek zabraniti služenje hrane.DrawTube

    Ako im mile iz krajine ne dođe glave nece niko.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Onda im sad preostaje jedino navijati za solarne elektranesuperhik

    Ko ih je*e što nam brane,
    Mi imamo elektrane,
    Zdravko Mamiiićuuu,
    Zdravko Mamiiićuuu.

    Ova im je besplatna, iduću naplaćujem.
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb


    Zbog velike zainteresiranosti smo pustili ulaznice cak dan prije i otvoreni smo na pola radnog vremena. E da, i poskupili smo karte 50%. Eto nemojte reć da vam nismo izišli u susret i da ne mislimo na ljubitelje HNL-a.

    Ispadnite iz lige više, ološi.
  • Ulaznice - aktualno
    U utorak Dinamo u Kranjčevićevoj!

    U utorak, 23.01.2024. Dinamo u Kranjčevićevoj!



    Lokomotiva će u Kranjčevićevoj ugostiti Dinamo. Utakmica je na rasporedu od 17:00h.



    Ulaznice za susret biti će u prodaji od ponedjeljka, 22.01.2024. te ih je moguće kupiti samo i isključivo na blagajni Stadiona u Kranjčevićevoj u radnom vremenu blagajne.



    Cijene ulaznica:

    tribina zapad 15 EUR
    tribina istok 10 EUR
    Za djecu mlađu od 12 godina u pratnji odrasle osobe ulaznice su besplatne


    Radno vrijeme blagajni:

    PONEDJELJAK, 22.01.2024. 13.00-17:00 h


    UTORAK, 23.01.2024. od 14:00 h


    Na dan utakmice Stadion se otvara u 15:00h.

    Lijepo, poskupili cijenu za 50%. Mora da su zakrpali par rupa daskama.
  • Ulaznice - aktualno
    Lokomotiva će vjerojatno u ponediljak pustit karte u prodaju... najrađe bi prispava do utorka.
  • dZG - Članstvo
    Mogli bi stavit anketu na zonu da vidimo broj članova povezanih sa zonom. Svak od nas zna koliko je ljudi učlanio. To možemo usporediti sa brojkom koju klub kada i ako izbaci. Zanimljivo bi bilo vidjeti koliki je to postotak i zašto pobogu nije 100% :smile: .
  • dZG - Članstvo
    Znam da zvuci smijesno, ali neki live brojac clanova na stranici bi isto pogurao clanove. Borba sa drugim klubovima oko broja clanova bi mogla natjerati neke da se uclane.
  • dZG - Članstvo


    Trebalo da, i u 99% situacija kritiziram klub i upravu na glupostima koje rade. Ovo nije jedna od njih. Nespretno da, hoce li odbit ljude, ne. Prvi val nekog nezadovoljstva ako i bude nestat ce kad brojke krenu rasti i svi budu htjeli biti dio tog.
  • dZG - Članstvo
    Znači svi oni ljudi koji su se učlanili na valu situacije prije/poslije utakmice s Hajdukom, sad moraju plaćati novu članarinu?dmil

    Oni koji su se zbog tog učlanili, u 12 mjesecu, nakon štl im nije bilo bitno pola godine (vjerojatno i ouno duze), neka plate novu članarinu da. Ja i troje djece smo bili učlanjeni, pa sam za ključnu skupštinu nas ponovo sve učlanio u fan shopu 3 mjeseca kasnije, i sad ću nas opet učlanit.
    Naravno da se moglo bolje i spretnije izvesti, ali tražite prelazak iz disfunkcionalne, navijački neprijateljski nastrojene organizacije u članski i navijači na prvom mjestu klub preko noći. Ako neke stvari treba odraditi i ovako preko koljena neka.
  • dZG - Članstvo


    Dapače, za mene je ovo pun pogodak. Na ovaj način možeš pratit fino brojku članova, a shodno tome i radit bolje akcije za učlanjvanje. Garantirano ćemo imat više članova ove godine barem za 50%.