Comments

  • Ulaznice - aktualno
    Pa nema komentara, ali nema još baš previše karata. Manje od 150 ostalo.deda

    Jako zanimljivo je da je broj prodanih ulaznica za domaću i gostujuću utakmicu u Europi sumjerljiv. Pri tom mislim na red veličine. Slično je i u HNL, gostovanja su konstantno jako dobra. Ovo bi mogao biti pokazatelj da se ta core navijačka brojka koja ide na sve utakmice podigla značajno bez obzira na oscilacije u domaćoj posjeti. Dosta dobar znak za buduće poteze ali i feedback klubu da napravi analizu kako dalje povećavat taj broj. Sa novim stadionom il bez.
  • 1.HNL 2025./2026.


    Da citiram jednog zonaša: absolutne sam šokeran.

    "Znam da je onaj koji je to prijavio u međuvremenu odustao od prijave", rekao nam je u telefonskom razgovoru Svetina ne želeći ništa više komentirati.

    Izgleda da je kasnila uplata.
  • Ulaznice - aktualno
    Ne mozes ocjenjivati ljude po tome idu li na utakmice ili ne.lukaoj

    Apsolutno stoje argumenti koje si napisao da ne citiram sve. Al po čemu treba ocjenjivat navijača ako ne po tom jel ide na utakmice ili ne?
  • 1.HNL 2025./2026.
    pa za njih je veliko pojačanje da.
  • Stadion Maksimir
    Dakle tvrtka koja je podnijela žalbu nije bila ni iduća s drugom najnižom ponudom.rioda

    Nije, ali je bila drugorangirana po natječaju. Nije cijena jedini kriterij. Žalba možda za ovo nije osnovana do te mjere da je sruše, ali premise žalbe su itekakako validne. S obzirom na više nego duplo manju cijenu od iduće i više nego 4 puta od procijenjene postoji ozbiljna indicija da mogu napraviti projekt koji bi najbolje njima odgovarao s obzirom na samu izvedbu rušenja i tu lijepo namire razliku. No kako i piše to će biti predmet idućeg natječaja. I tu nas vjerojatno čeka žalba i dug proces. Međutim u interesu svih nas građana grada Zagreba i RH je da se sve odradi po slovu zakona.

    Inače, rok za izradu projekta rušenja je 3 mjeseca, tako da nas negdje krajem svibnju očekuje taj novi natječaj ako sve bude po planu.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Sad je najbitnije da se ne glupiramo i da suvereno pobjedimo Varaždin i GoricuKeyser Soze

    Ovo. Samo sebe gledati, sve je u našim rukama. Mi ako dobijemo sve šta moramo samo do kraja komotno smo prvaci.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Rijeka ide na poljud u nedjelju nakon gostovanja na Cipru. Piši propalo.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Penal za hajduk doslovno isti ko i na Periću. I tada i sada isti uzrok - glup stoper. Ko ti je kriv što radiš takav penal.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Narativi su zeznuta stvar.

    Dinamo jučer prvih 11 prosjek godina 25.3, hajduk danas 25.2. Al oni guraju mlade i imaju za prodat ossto milijuna eura, zato nemogu osvojit štaš.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Samo Dinamo, hajduk i rijeka imaju pozitivnu gol razliku u cijeloj ligi.
  • Europski koeficijent
    Jos jedan kiks OlympiakosaGeorg Koch

    I Ferencvaroa je kiksa. Grci su nam prijetnja za direkni ulazak u LP, al ako i budu ispred nas preskočili bi par stepenica i išli u PO. Slicno je i sa Skotima.

    Dakle prio 1 je bit ispred Danaca, Ferencvarosa, Shaktara i Zvezde. To nas vodi u PO.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    pa pretpostavljam da kad trazis idejno rješenje dajes neke smjernice... tipa hocemo sjever u jednoj etažiCUCAK

    Ovo je već prezentirano, Nauković na zona podcastu o detaljima stadiona Maksimir
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Kako idejno rješenje stadiona pa zar nebi natječaj neki triba ić za to?
  • Ulaznice - aktualno
    takvih je trenutno možda 5 tisuća tako da se nadam da bi se s Kranjčom to moglo udvostručiti.Keyser Soze

    I hype oko novog stadiona će splasnut. Jedino što stvara bazu odanih navijača je emocionalna povezanost s klubom i "stadionsko iskustvo". Pod stadionsko iskustvo ne mislim na krov i topli čaj, već na to da utakmicu koju doživiš na stadionu, sa ljudima oko sebe koji su isto bolesni za tim klubom ko i ti, nemože zamijenit gledanje na tv. Tim se zaraziš. Masu dinamovaca koje poznajem i ne znaju kad i s kim točno Dinamo igra za vikend. Kako od njeg očekivat da dođe na stadion. Mi bolesnici čekamo kad će izać točna satnica idućih 5-6 kola pa prema tome slažeš raspored. Put ka tome je rad s članstvom, dizanje dinamovštine među mladima i djecom. Te plodove ne ubireš nakon jedne sezone. Za to treba vrijeme. Dinamo je na dobrom putu. Novi stadion, neki rezultat ili nešto treće može malo ubrzati stvar, ali dugoročno samo emocionalna povezanost s klubom dovodi navijače na stadion.