Veli sikic da je za stojkovica u vrlo ozbiljno igri i hajduk — bbb medimurje
Problem je što se nakon rata Bosna kod mnogih smatra muslimanskom, a Hercegovina hrvatskom ili katoličkom pa su sada ovi rubni gradovi odjednom svi Hercegovina. — marcio amoroso
Da se ovakva utakmica odigra 10 puta, koliko bi ih Dinamo pobijedio? — SAS1987
Klupa nam je tanka — LovroZG
Stoka s juga nema srama, traze 3 penala :lol: kod drugog gola nista sporno :lol: — Efes Pilsen
Oršić je najbolje penale izvodio. Puna noga, jako i mala mrežica. Gore ili dolje. — Klenx
Petković je zaslužio da ga se kritizira za penal, i definitivno bi netko drugi trebao dobiti šansu, ali do tada je stvarno dobro igrao, ne može se reći da je igrao preko one stvari. — markoli
