Comments

  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ja iskreno ne očekujem nikakvu promjenu. Klub funkcionira po uigranoj špranci koja njima odgovora već godinama, pendrek je odbio poslušnost i pokušao napravit državni udar , dobio pedalu i sad će se nastavit sve kao i do sad. Ljudi koje se postavi će ionako na kraju svega bit pijuni koji su tu da slušaju naredbe. Isto kao i ovi do sad.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ipak onaj tovar nije bio u krivu..Jaro

    Koji točno
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Našmrkani samo pokazao kako stvari stoje
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Sličan “problem” je i s godišnjim ulaznicama. Nisu one sad skupe nego su do sad bile pretjerano jeftine. 20€ za članarinu je sasvim oke.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bono tri protiv Portugala, jedna protiv Hrvatske, jedna protiv Španjolske

    Martinez jedna protiv Meksika, jedna protiv Australije
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni se čini da nam Argentina od svih ekipa s kojim smo igrali na turniru najviše stilski odgovara i totalni sam optimist. Tromi su, naprijed ovise o inspiraciji čovjeka od 35 god, kad prime gol raspadaju se i ne znaju di udaraju, golman poprilično labav, stoperi će im bit dosta niski (183 i 175) možda idealno da ih love neki od naših skakača.
  • FIFA World Cup 2022 - Katar
    Trebali smo Marokanci danas i mi jučer krenut jurišat napadački i reć’ jebite nas u dupe da ne bi antinogometne nacije koji imaju duplo manje resurse slučajno izbacile ove kaj igraju ljepotu od nogometa
  • FIFA World Cup 2022 - Katar


    Taj potez prema LvG ima prošlost, nije slučajno baš ta proslava. Gospodski potez

    1a07qq2cklmfiojc.jpeg
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Govorili su jedino Messijevi hejteri da se čeka titula, već je tad bilo jasno da je Messi jednostavno predaleko od Ronalda.

    Jednoglasni GOAT neće bit nikad u nijednom sportu nitko, ali brojke i vox populi su na njegovoj strani. Ronaldo je otpao kao ratkapa
  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Ovo ti je take u rangu Losovog o Livakoviću hahahahha, cisto hejterski bez dodira s realnoscu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Petko mi se popišao u usta i zabio drugi najvažniji gol u karijeri nakon Bodo Glimta. Život je lijep
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    PIŠAAAJ MI UUU USTAAA PETKOOOOOO
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Petković jednostavno loš za ovu razinu, to je to. Nema tu zalaganja, ovog ili onog. Loš je za ovu razinu.
  • FIFA World Cup 2022 - Katar
    33xa0epx25qpwqz1.jpeg

    Iako mi ove brojke se malo ne uklapaju.

    Npr. Bayern : Upamecano, Coman, Pavard, De Ligt, Stanišić, Mazraoui i ozljeđeni Hernandez koji više nije tu. Ne znam odakle su još izvukli

    Zapravo ne paše dosta toga, kao ni na mojoj listi gore, Unitedu sam izbrojao 12 sad, Benfica ima 5. Ova slika je glupost