Comments

  • Wilfried Kanga #16


    Policajac, možda ti treba crtat, ali ti si odgovorio na moj komentar, a ne ja na tvoj. Kao i obično. Dnevno tučeš 100injak postova, igraš se policajca, ispravljaš i pišeš maloumne komentare.

    Kad ti netko da do znanja da si dosadan, onda se naljutiš, kao i neki dan.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Mislim da malo tog može ići na dušu Cannavaru. Danas je primarno falilo sreće.

    Možda zamjene, ali kvaliteta na klupi je takva da je i to upitno.
  • Wilfried Kanga #16


    Tako je, jer su obojica loši.

    Samo ovaj je naš panj, a drugi je simpatični stranac kojem treba vremena
  • Wilfried Kanga #16
    Baš loš

    Mogu samo zamislit paljbu da je umjesto njega danas bio Kulen.

    Promašaji, 1/6 dueli, više izgubljenih posjeda nego dodavanja. Početak iz noćne more.
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Situacija Japan - Njemačka

    Rekao bih dobra odluka suca
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Sa zamjenama potpuno izgubili strukturu i sad ako Bog da na divljinu da nešto izvučemo.

    Šteta baš da si ovakve pizdarije dozvoljavamo.
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Već receno poslje Milana, drugo je igrat protiv bunkera a drugo protiv Milana kojeg ne jebe ni pol posto da se brani protiv DinDani Olmić

    Naravno da je drugo, samo pitanje, kakve to veze ima s bilo čim kaj gledamo na terenu?

    Malo više preuzet odgovornost u situacijama kad treba podvalit loptu, kad treba probit 1 na 1… to je sve kaj nam treba za preokret ovdje jer igra je do sad bila dobra.

    Žao mi je što je ušao Mbuku, a ne Cordoba jer bi volio vidit više širine na toj desnoj strani.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Faul k’o kuća. Moraš bit strašno glup da napraviš nešto ovak.
  • 1.HNL 2024./2025.
    korektno krilo za osrednje klubove HNLaPaggini

    Pa sve si rekao
  • Martin Baturina #10


    Razumijem tvoju bojazan, ali ne bih se složio.

    Puno stariji ljudi su učili puno teže stvari, da bi rekli da je Baturina gotov igrač. Ja generalno nisam pobornik te “on je formiran i gotov igrač, nema tu promjene” još više bih rekao da pogotovo kod ofenzivaca nije rijetkost da drukčije uloge preuzimaju što su stariji.

    Pričam o najvećim imenima koji su radili velike adaptacije svoje igre, pa onda ne mislim da jedan Baturina mora bit idealan u ovim godinama.
  • Martin Baturina #10


    Svašta je moguće. Ja se nadam da je mislio onako kako je i rekao. Do sad mi se baš sviđa koje stvari Fabio detektira kao probleme ove ekipe.

    Upravo je to segment koji bi Baturinu lansirao u druge dimenzije kad bi ga popravio. Apsolutno je naš najbolji igrač na lopti i kao takav mora bit play, mora popravit kretnje i češće dolazit u situacije da bude taj koji je kreator naših napada. Dovest će ga do boljeg end producta i bit će direktno igrač razlike. Kao prava desetka.
  • Marko Pjaca #20
    U prvom poluvremenu, sudjelovao je u svemu opasnom kaj smo kreirali.

    Među najkonstantnijim igračima cijelu ovu sezonu, i vrlo me čudi da od svih igrača neki baš imaju pik na Pjacu.
  • Martin Baturina #10


    Izjava je krivo prenesena od novinara

    “…Pričao sam s njim na poluvremenu. Znate, danas nogomet ne možete igrati samo kad imate loptu u nogama, morate pronaći prostor. Morate uvijek pomagati ekipi, jer on ima veliku kvalitetu, ako ne dira loptu 5-6 minuta to znači da nije dobar..”
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Na jesen smo igrali za kurac, odnosno ovako kao danas.

    Nismo doveli nijedno pojačanje i još nismo sigurni jesmo li doveli zeru boljeg ili lošijeg trenera. Nismo imali razloga vjerovat zašto bi ovo danas bilo bolje nego inače.