Comments

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    to treba u hnl ubacitBruh

    Ubaci to u HNL i nitko ne bi dohvatio bod protiv nas.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Tužno da nam opet trebaju četnici da nas zbliže xD
  • KK Cibona
    Već je tražio Sajla, sad tražim i ja. Nemojte ovaj lijepi događaj pretvoriti u jedne te iste rasprave bez ikakvog smisla.

    Sljedeće šaljemo @Paggini-ja, and he's all out of bubblegum.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Nije bio nešto impresivan, al sam zato siguran da će ga zamjeniti lošijim.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Miško i Kek furiozno okreću broj.
  • Grad Zagreb
    Po meni pametno. U toj sferi, kaj god da napraviš, uvijek će netko srati, uvijek će se naći 5 drugih koji smatraju da su njihove stvari jednako bitne i sve ostalo kaj dolazi uz taj mulj. Za sad su sve akcije koje znam bile u kritičnim situacijama kao prirodna katastrofa ili ona banda koja je terorizirala Dubravu, pa se opet tu našla neka lokalna Karen koja je kmečala da se potpisao ugovor s vragom jer je grupa donijela sigurnost tamo di je država teško zakazala.
  • KK Cibona
    Nije svaki spomen neke političke stranke poziv na raspravu o politici. Ne brini se kaj će biti i tko će se žaliti, mi ćemo regulirati.
  • KK Cibona
    Nisam veliki pratitelj košarke al ovo mi je neizmjerno drago! Nek bude prvi korak novog uzleta velikana zagrebačkog sporta.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ajde, i tu će nešto kapnuti za nas.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Mene osobne vec pune znaci da sme uopce kvalificerani.Facke

    Prije 10+ godina da, sa ovim formatom i brojem reprezentacija, NE.

    Talijani bi naprimjer sve dali da su na SP-u.Facke

    To je njihov problem a poluraspad njihovog nogometa nam ne smije biti niti nit vodilja niti uzor.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Al u takkvim situacijama se on dobro snalazi i mislim da bi uz određeno ulaganje složio momčad za opstanak u ligi.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Samo se ti smij, kada u modu dođu kripto-stadioni, kad se ti svi renderi prebace u digitalni block-chain, zgrnut će se stotine milijuna. Bit ćemo avangarda, predvodnici nove revolucije.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Zašto bi vlasnici foruma željeli na sebe još staviti odgovornost sakupljanja i čuvanja korisničkih podataka članova? Zašto bi klub otvorio još jednu točku slabosti u svojoj odgovorosti?

    Nakon prošlotjednog curenja tih podataka, kako spriječiti da netko iste uzme i napravi 20 članskih profila?

    Ovako nešto nije jednostavno, nije jeftino, nemoguće je savršeno provesti i mora imati jako velik povrat na ulaganje da bi se uopće razmislilo o tome.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Da se mene pita samo clanovi Dinama mogli bi citati ovaj forumfakin

    Super, objasni mi kako to logistički izvesti.
  • Transferi - rasprave
    A mislim da je više manje ili Livi ili Šemper. Šemper ima kvalitetu više na postojeći kadar, ulazi u homegrown kvotu, generalno je domaći i Dinamovac.