Hrvatska nogometna reprezentacija problem nije poraz već ulazak u utakmicu gdje nitko nije htio preuzeti nikakav rizik. Bekovi, vezni samo vraćaju loptu prema nazad. Budimir čeka loptu koja ne dolazi. Broz trči u prazno. Jedini vezni koji je igrao je kova.
Majer I krama u ovakvoj igri niti ne mogu doprinijeti kad nema rizika i lopti.
Mi smo kao htjeli prepisat igru protiv Portugalac i onda igramo sve samo ne isto