Jel Marić dobar ili loš SD? Ne znam jer ne znam u kojim je okolnostima radio. Ali je sad dobio rok s novcima, jasnim ciljevima koga se lovi i još uvijek bauljamo. Cestitke na Galesicu i na Franjiću, to jesu super imena, ali nema polovičnog kad lovimo 7 bodova. Ili je sve ili nisi napravio ništa. — Paggini
dinamo ima već od 2023 godine krizu rezultata i loših igara, znači da nemamo tako dobar kadar, loše igrače smo dovodili, to što je dinamo dao plaću 1mil nekom ne znači da je bolji igrač od drugih — Dudu9
samo ne vidim smisao u tome da ga potpisujemo ako nije naš igrač i onda odmah raskidamo ugovor i odlazi u Loksu — Izet Hajrović
sarkazam na stranu, insinuiraju na mutne poslove, zato i pitam ovdje da upućeni obrazlože takav posao jer meni to nema smisla. — Izet Hajrović
Vidim da tovari opet luduju zbog toga — Izet Hajrović
Tko je birao igrace koji ce se dovesti, a koji otici? — Crni86
Nadam se da se slazemo bar u tome da bi bili bolji nego trenutni izbor i da s jednim od njih dvojice ne bi bilo -7 — Enco
Nadam se da neki imaju život osim visenja na temu transfera.
Ako netko dođe, dobro, a ako ne ja i dalje navijam za DINAMO i navijati ću! — Nogo
eo je preuzeo RPG-ovog igrača, RPG preuzima Teovu poziciju. — mali M
