Prijateljske - Pripremne Utakmice A, tog igrača je trebao ispratiti RILE jer je to njegov igrač. Nemoj me klat, po toj glupoj teoriji koju ti zagovaraš nam zato ni veza ne ispraćuje svoje igrače i primamo golove. S jedne strane zagovaramo da cijela momčad mora igrati obranu, a s druge ti opravdavaš igrača koji nije ispratio svojeg.. Kakav si ti to nogomet trenirao ako ti je išta nejasno u ovoj situaciji. Baš zato što se cijela igra pomaknula u lijevo i Rile se trebao pomaknuti u lijevo i igrati obranu, a ne da ostane stajati desno i njegov igrač utrči iza leđa obrani.. Sad me fakat živciraš jer nije ti to mali nogomet da se igra zona pa obrambeni čuvaju poziciju nego se sve pomaknulo u lijevo.. Daj il budi realan il se više ne raspravljaj bez argumenata! Jasno sam ti napisao kako su svi stajali u akciji i zašto, što se više trebalo tu napraviti? — mali M
A boga ti draga, kaj meni ovo treba? Znači, u futsalu se igra zona na preuzimanje igrača, a u velikom nogometu se igra čovjeka i svaki igrač trči za svojim čovjekom gore-dolje, lijevo-desno po terenu. Zašto onda po toj tvojoj teoriji dva igrača nisu imali svog čovjeka?